Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az anorexia tünetei! Lehet...

Az anorexia tünetei! Lehet hogy anorexiás vagyok? O:

Figyelt kérdés

- napi 2X eszek

-büntudatom van amikor eszek

-168cm 54kg 15 vagyok és utálom testem



2012. ápr. 25. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ennyi kilóval ha utálod a tested akkor ott elég komoly baj lehet, napi 2 étkezés nagyon kevés, lelassul az anyagcseréd, megérné rendesen enni és KERESS FEL EGY PSZIHOLÓGUST, és olvasgass anorexiás fórumokat ahol egymásnak segítenek.
2012. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MÉG nem vagy anorexiás, de nagyon haladsz afelé.

Az egy jó pont, hogy felismered, hogy baj van.

A súlyod pont megfelelő a magasságodhoz.

Igaz, én a te korodban 168/48 voltam, de nem a koplalástól, hanem alkati adottság (most vagyok 52 kg és 40 éves).

Inkább sportolj, és étkezz egészségesen!

2012. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogy ismerem fel csak unatkozok igazából annyira nem érdekel hogy elmenyek egy okostójás pszichológust.nÉs mellet még a családom is felfujná az egészet ! Azért köszönom a válaszokat kedvesek vagytok !!
2012. ápr. 25. 21:34
 4/4 anonim válasza:
kamu kérdés . túl sok anorexiás oldalt nézel ^^ ...
2012. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!