Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szüntethetném meg a...

Hogyan szüntethetném meg a bűntudatomat?

Figyelt kérdés

Rettentően bánt, hogy tegnap elég csúnyán berúgtam egy buliban, már csak azért is, mert amúgy nem vagyok valami nagy alkesz. Rosszul is lettem, hánytam rendesen. Ott volt nagybratyóm meg néhány haverja is, és hiába mondják, hogy "háá ez előfordul, nem kell szégyenkezned, blablabla" , mégis iszonyúan mocskosnak és züllöttnek érzem magam. Pedig most csináltam először, és utoljára is.


17/L


2012. ápr. 15. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidd el, ez a legtöbb fiatal lánnyal egyszer legalább előfordul, jó, hogy tanultál belőle és kár mardosnod magad, úgysem tudod visszacsinálni. Nekem van ismerősöm, aki részegen minden srácot lesmárol, ocsmányul beszél, van, aki szórakozóhelyen simán ledobja a felsőjét meg hasonlók. Szóval te nagyon a kis szerény kategóriába tartozol a hányásoddal, hidd el :)
2012. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megtetted, tapasztaltál és megbántad. Az ember követ el hibákat, ez törvényszerű, de ha okul belőle, akkor az már egy igen jó irány. Tény, hogy nem tettél túl szép vagy nőies dolgot (mondjon bármit is a nagy átlag, akiknek a berúgás az élet része), rájöttél, hogy neked ez nem jó. Próbáld túltenni magad rajta, és ha komolyan gondoltad, akkor betartani, amit magadnak ígértél. Ha valaki a szemedre hányná, nyugodtan engedd el a füled mellett. A lezüllöttség nem egy berúgásnál kezdődik.
2012. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. ápr. 18. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!