Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már magatokat egyedül?

Éreztétek már magatokat egyedül?

Figyelt kérdés
mármint..úgy igazán egyedül...a legjobb barátaid kibeszélnek a barátod/barátnőd szeret de te őt nem viszont vagy épp fordítva?

2012. márc. 24. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
nem csak amikor a sárkányomat összeharapdálta egy törp az argónai fennsíkon akkor picikét megijedtem de szerencsére vissza tudtam tölteni a mentésemet :)
2012. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legjobb barátaim kibeszélnének, akkor nem lennék egyedül. Sokan dobálóznak a szavakkal. Az igazi, velős magány az más. Hidd el, hogy más.
2012. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az nem magány amiről te beszélsz.

Nekem évek óta nincs senki akivel 5 percet tudnék beszélgetni. Max neten.

2012. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na igen én is úgy vagyok, hogy több éve nincs senki akivel el tudnék beszélgetni, nemhogy valaki szeret, vagy ilyenek, hogy barátok ...
2012. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!