Félsz a sötétben?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 13:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a sok megcseszett horror miatt ja!XD
2009. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon félek, lehet hogy ez már beteges, de elkezdek kifutni onnan ahol sötét van.
2009. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
a horrorok miatt ja O_o nem bírom őket:D parázok h a sötétben betámad egy zombi xD pedigmár énis 16 leszek lassan..:D
2009. okt. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ugyanez a helyzet...nagyon félek a sötétben és valszeg a sok horror miatt képzelek dolgokat
2009. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Igen. XD A mai napig nem tudok sötétben aludni, mert mindig beképzelem, hogy néz valaki, vagy ott ül valaki a sarokban, meg ilyenek. :D
2010. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%

Én is félek a sötétben.De nem annyira,mikor horrort nézek....

Na akkor K.O vagyok... XD

2010. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
nagyon :S
2010. jún. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem félelem szint,csak nyomasztó érzést érzek. Egyrészt a sok horrorfilm már szétkúrta az agyamat, másrészt meg a sötétben nem lehet látni semmi megbúvó jelenséget,személyt,támadót, az emberi elme rögtön zavarodottá válik,kiszámíthatatlanság,magány és magamrautálatság érzet lesz urá rajtam. Ez okoz szorongó érzést,de inkább nagyobb terű zárt helységben jellemző. Útcán nem problémás. Kis lakás kevés szobával sem. Nagy hatalmas ház sok helységgel,több emelettel már nyomatsztóbb tud lenni.
2010. okt. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Linda97 válasza:
én nagyon félek mert a múltkor is elment az áram (vihar volt) én meg ültem a fotelben pont akkor egyszer sötét lett és az ajtó kinyílt gondoltam h 1 zombi.na mind1 mondom hát hadd jöjjön..de akkor meg azt képzeltem hogy ott ül egy vénasszony és nagy volt a haja alig volt foga oszt így vicsiritott vagy mi.h wáháháááá kb így.. és én majd becsurrantottam. kiderült hogy a tesóm jött be de ez a vénasszonyos dolgot még nem magyarázza.ja és samara morgan-tól is félek mert egyszer egy barátnőm megmutatta hogy néz ki(nem mertem meg nézni a kört) és wáá hát paráztam nem gyengén..nem tudom tudjátok, hogy h néz ki? nagyon félelmetes mikor a sötétben odaképzeled.! :/
2011. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!