Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Plüssel aludni. Mennyire gáz...

Plüssel aludni. Mennyire gáz egy 15 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Őszintén.

2012. márc. 20. 18:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
10:43 ez szerintem is arii..:) amugy meg egyeltalán nem gáz. nekem is van egy plüssmacim amit a legjobb barátnőmtől kaptam, és nagyon ragaszkodom hozzá, szerintem már nem is birnék nélküle aludni..:) 13/l
2012. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Doruss ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Ez önmagában semmiképpen sem ciki. Persze biztos sokan ezt gondolnák, de nincs vele semmi baj. Amúgy általánosban kb. hatodiktól nekem is pokollá tették az életem, de kihúztam azt a három évet (magam sem tudom, hogyan, biztos nem bírnám mégegyszer átélni) és középsuliban már nincs gond. Egyébként szerintem is aranyos :) 16/L
2012. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
53%

A mai világban miért lenne gáz?

Régen maradiak voltak az emberek, és abban az időban minden gáz volt ha pl valaki a szüleit letegezte bunkó gyerek volt..


Szerintem ez kedves aranyos dolog éljünk színesen én azt mondom!


Én például nagyon szeretem a rajzfilmeket a mai napig amikor TV zek Discoveri autókereskedők VIVA meg CN Scooby vagy amit épp találok Disney n esetleg. :)


Felesleges felnőni a felnöttek mind hülyék! :)


üdv:


F/25

2012. márc. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket még egyszer, minden kedves lánynak, fiúnak:) és utolsó igazad van, éljünk színesen:) am én is imádom a meséket:)
2012. márc. 25. 19:25
 25/32 anonim ***** válasza:

Na én vagyok megint! :)) Az utolsó ! :)


Alap hogy inkább mesét nézzek mint horrorfilmet . :D

Emlékszem régen gyerek voltam hetente 6 órát a tvt lesten CN t és akkor még nem volt szinkronizálva angolul beszélt a csatorna.


Amikor magyarul keztek beszélni a CN en megint azt nézztem.. :DD


És akkor már igen csak 20 éves voltam de féreértés ne essen most is meg nézzem a meséket mesecsatorna viva Discovery ezek a kedvenceim..


RTL t csak a barátok köztöt nézem és az 1 perc és nyersz utána kapcsolok át meg persze amikor van VV vagy X-FAKTOR ezeket a tehetségkutatókat is szeretem . :)


Akkor RTL értelem szerüen de ilyen kevés van sajos és nem minden nap.. :DDD

2012. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Egy igazi troll válasza:
82%

Szerintem gáz!


És nem azért, meg ,,nem divatos, és nem menő", hanem ennyi idősen már valamennyire önállónak kellene lenni, és a megnyugvás érzést nem abban találni, hogy plüssel alszol. Ennek ellenére nem biztos, hogy kóros, sőt ma éjjel lehet én is kipróbálom. :D 18/F

2012. ápr. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 éves korom ellenére is egy kis plüss kutyával alszom. Igaz ezt Barátnőmtől kaptam kapcsolatunk elején. 19/F
2012. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
oké, hogy nincsenek tökéletes emberek de a suliba sok a hülye attól még biztos vannak számodra normálisak is akik szeretnének veled barátkozni. nehezen ismerkedsz ugye? nem baj, csak próbálkozz, az a lényeg.
2012. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
78%
nem gáz,jó valamit(valakit)átölelni éjszaka:)
2012. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
sya. én is így gondolom:) nah most mennem kell! :)
2012. máj. 11. 08:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!