Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Plüssel aludni. Mennyire gáz...

Plüssel aludni. Mennyire gáz egy 15 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Őszintén.

2012. márc. 20. 18:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon.
2012. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
17%
De a Naruto ellensúlyozza
2012. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
értem. de kíváncsi vagyok miért?
2012. márc. 20. 18:27
 4/32 anonim ***** válasza:
62%

Hááát...nem is tudom...szerintem ha ezt egy lány írta volna azt mondtam volna ,hogy nem..de fiúktól..nem nagyon megszokott h plüssel aludjanak ilyen korban...

Én lány vagyok, de én sem alszok már plüssel...szerintem nem nagyon gáz, de ha mondjuk táborban meglátnák nem tudom mit szólnának, de szerintem nem rángatná elő sorra az összes korabeli srác az ő plüssgyűjteményét :D....de ha téged zavar akk. nyugodtan el is kezdheted a "leszokást"...

szerintem a barátnőd sem nagyon örülne ha helyette egy plüssmacit ölelgetnél :"D

én már jó pár éve száműztem a plüsseimet az ágyamról...hidd el, nem olyan nehéz xd :"D

16/L

2012. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
értelek én, számomra viszont nagyon nehéz, mert valahogy érzelmileg is kötődöm a plüsseimhez. viszont, táborba soha nem megyek, szal ez bukta, ami azt illeti magántanuló vagyok. utálom az iskolát, sok a hülye gyerek... mondjuk sok barátom sincs emiatt.
2012. márc. 20. 18:44
 6/32 anonim ***** válasza:
78%
Későn érő típus vagy. Amíg nem a plüssmacira vered ki, addig nem gáz.
2012. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem..nekem is van plüssöm ami óvoda óta megvan, de ott csücsül a polcomon és nem rohan el...szóval nem kell,hogy feltétlen magam mellett tartsam esténként :)..a sulis részt mg megértem...magántanulónak lenni nem mondom hogy jobb de rosszabb sem..megvannak annak is a hátrányai és előnyei is :)
2012. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Értem 88% köszi:) jó hogy megtudod érteni. De azért ez a plüss azért nem annyira régi, de nekem is van olyan, de azokra nagyon vigyázok én is, mert nagyon szép emlékeim vannak velük kapcsolatban:) Én is szerettem nagyon oviba járni, ott még tök jó volt, sima általános alsóba is, de olyan 5. 6. tól nem bírtam a többieket, megvadultak, és én azóta magán tanulóként csinálom a sulit.


Előző, nem maci, hanem cica, és Kitti a neve :P


Na jó abbahagyom mert tényleg valaki még beszól valami nagyon csúnyát:D


Mindenesetre köszi. Kicsit jobban érzem magamat ezzel kapcsolatban.

2012. márc. 20. 19:12
 9/32 anonim ***** válasza:
Igazán nincsmit:) És ha akarod, szokj le..te döntésed :D
2012. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

én plüssmániás vagyok...csak plüssel tudok aludni:) szerintem nem gáz:)

17/L

amúgy olyan plüss a kedvencem, amit 2 évesen kaptam:)

2012. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!