Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem van a baj? Nem tudom...

Velem van a baj? Nem tudom azt csinálni mint a többiek.

Figyelt kérdés
Zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg másoknak. Nézem az osztálytársaimat, és úgy érzem, hogy kilógok a sorból... Folyton arról beszélnek, hogy hány pasijuk volt, és hogy hányszor cigiztek már, meg, hogy a táborban üvegeztek csókkal, meg körpuszi volt. Mellesleg 13 évesek vagyunk. Én soha nem csinálnám ezt. Akkor most velem van baj?
2009. jún. 12. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ezen ne parázz,nyugi :D

Szerintem ha majd pár év múlva visszagondoltok erre csak te fogsz normálisnak tűnni.Milyen már 13 évesen arról beszélgetni hogy ki hányszor cigizett meg majmolta a pasikat ?:D Ne aggódj normális vagy =)


17

2009. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem veled van a baj. Csak azt tedd, amit te is jónak vélsz! Ne tedd azt, amit nem is szeretnél csak azért, hogy olyan légy, mint mások. Légy te magad, az a legjobb! Majd esetleg, ha te is úgy érzed... mindennek eljön a maga ideje, nem kell sürgetni.
2009. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt hiszem, ha ilyen osztálytársaim lennének, megmondanám, hogy mennyire gázul viselkednek!

Azt hiszik ettől menők???

Szánalom...

Szerintem TE vagy a normális, ők lógnak ki, csak ők többen vannak.

Mindenesetre szerintem kicsit próbálj meg megnyílni, és barátokat szerezni, többet beszélgetni.

Akár ezekkel a lányokkal, vagy ha azt veszed észre, hogy sík hülyék, és semmi belső értékeik nincsenek, akkor más lányokkal, akik kicsit hasonlítanak Rád.

2009. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy többen vannak, még nem következik, hogy nekik van igazuk.
2009. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Én 14 vagyok (fiú),de velem is kb. ugyanez a helyzet. Az osztálytársaim nagy része (de főleg a lányok már keményen cigiznek), alkoholt fogyasztanak (nem is keveset, a korukhoz képest)csakhogy nagyobbnak tűnjenek, azt gondolják hogy soha sincs túl korán. A lányok sorra váltogatják a fiúkat (az egyik egy 22 évessel jár)-ezzel dicsekednek. De te maradj normálisnak, ez később majd előnyöd lesz ,legalábbis én így gondolkozom. Ha az osztálytársaim már ilyen korán elkezdik,akkor mi lesz később,.... Nem akarok rájuk hasonlítani, neked se ajánlom. Keress olyan barátokat ,akik hasonlítanak rád,(ők is így gondolkoznak)és ne az osztálytársaidat utánozd, én így csinálom
2009. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát a lányok közül vannak barátaim, a normálisok. Inkább a fiúk felé húzódok mostanában, lassan úgy érzem, ők normálisabbak... De sajnos bennük is rengetegszer csalódtam már. Azt mondogatják nem szeretik ezeket a lányokat, mégis velük vannak... ezt nem értem. Mással a suliban nem tudok barátkozni, eléggé sokan ilyenek.
2009. jún. 12. 22:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ezek közül csak az üvegezés volt (iváson kívül)... ami eléggé megosztotta az osztályt, három részre:


1. "Menők", akik ittak, üvegeztek, ők elég kevesen, max. egy-ketten... ők azért voltak "tényleg menők", mert valóban önmaguktól voltak idióták, nem csak azért, hogy "beilleszkedjenek"

2. Nem menők, akik pont amiatt próbáltak ki mindent, hogy menők legyenek... ők voltak messze a legszánalmasabbak és persze többen voltak, mint az igazi "menők".


3. A normálisak, akik inni még csak-csak nagy ritkán, de a többit soha.


Most kerek 10 évvel később és egy osztálytalálkozón túl, egyértelműen örülök, hogy a legutolsó csoportba tartoztam.

:) Nyugi.. hamarosan gimi, ott jobb lesz. :)

2009. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

megzokot h ilyenekröl beszélnek manapság a korod beli lányok fiúk 2 éve én is 13 voltam s mi is eröl beszéltünk..még elöbb is...most le lehet nézni engem h juj meg minden..

de amugy nem veled van a baj én is ilyen voltam csak én hülye követem atöbbieket...:S de annyira nem bánom mert sok hülyeséget tetem lehet sztorikat mesélnem másoknak de sokat meg is bátam...

Hidel örülj ha viszont pörgésre vágysz te is játsz üvegezést stb de csak olyanba meny bele amibe te akkarz ne a többiek kedvéért!

2009. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát... ha jobban bele gondolok mi a fészkes fene az értelme az üvegezésnek? Nem szeretnék mindenkin körbejárni. De ezt nem sértésnek szánom, ne értsd félre!
2009. jún. 14. 14:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem Veled nyugi. És ne tedd tönkre magad cigizéssel meg kurvulással, csak mert olyan akarsz lenni mint ők. Sokkal okosabb vagy Náluk:D Mondjuk üvegezés csókkal még nem egy nagy cucc, csak nehogy eldurvuljon a dolog.
2009. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!