Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem merem felvállalni,...

Miért nem merem felvállalni, aki vagyok valójában?

Figyelt kérdés

Élőben való ismerkedésnél túlságosan is jó fiú vagyok és úgy suliban sem merem előadni az igazi énem valamiért.


Sok szép lányt látok és ha ismerkedésre is kerül sor, mert kezdeményezni sem merek sajnos, de időnként volt rá példa azért, akkor is nagoyn kedves, jó fiú vagyok és nem merem bevallani, hogy legszívesebben ott helyben megdugnám, nem merem felvállalni a szexuálisan túlfűtött énem, helyette csak az illemtudó, unalmas jó fiús énemmel ismerkedem és ezt mutatom a városban, de így nem kellek egy lánynak sem. Az a baj, hogy lehetnék rossz fiúsabb?



2012. márc. 14. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
mert nem akarod hogy nimfomán állatnak gondoljanak?
2012. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Diavolino44 ***** válasza:

Shakespeare mondja: ^Szinhaz az egesz vilag, s benne szinesz minden ember.^

Barmilyen furcsa mindenki szineszkedik, ez teljesen elfogadott dolog, foleg az ismerkedekor. Ne gondold ezt egyedi esetnek!

2012. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet ezt vegyíteni, is legalább is nekem mindig bejött, egy kis szexes téma, a másik húzása, viccelődés, ártatlan tréfák, ezzel kapcsolatban, el sem hiszed a lányok mennyit tudnak beszélni a szexről, és milyes fajta vágyaik vannak, a lényeg hogy te érdeklődj, legegyszerűbb kapcsolat teremtés tényleg? miért?, mindenki szeret magáról mesélni, ezt még Garami Gábor mesélte nekünk:) de amúgy sem nagy titok
2012. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ebből is egy jófiús személiség jött le. Én is ilyen vagyok nagyrészt, csak egykét barátommal tudok önmagam lenni, de ez nem okoz semmilyen gondot :D
2012. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!