Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tarja Turunen más embert is...

Tarja Turunen más embert is "megbabonáz"? Nem is tudom mi tetszik benne de tetszik. Valaki még van így?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik mint nő és a hangja is ellképesztő... Ha más még van igy csak az válaszoljon és írja le ,hogy ő benne mi van.

2012. márc. 11. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Engem is, egyébként fiú vagy vagy lány?
2012. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiú... Neked mi tetszik benne?Nekem az a tisztasága és a hangja,stilúsa...
2012. márc. 12. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő egy csodálatos énekesnő. Nagy rajongója vagyok neki is és a Nightwishnek is. :)

Jah, és csaj szemmel nézve is egy gyönyörű nő. :)

18/L

2012. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg egy szimpatikus "lány" aki bírja Tarja-t és a Nightwish-t... de szerinted Anette vagy Tarja volt jobb a Nightwishnek? szerintem Tarja volt az "eredeti"...
2012. márc. 12. 17:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Anette inkább a "keményebb" nő,Tarja pedig a "szentebb" ...minkettő jó énekesnő :)
2012. márc. 12. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is imádom a hangját, annyira különleges és gyönyörű, hogy nagyon. Nagyon illik a hangja ehhez a műfajhoz, egész nap elhallgatnám. A dalai nagyon szintén nagyon jók, mind a Nightwishben a dalai, mind a sajátok.


17/L

2012. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban az tetszik benne, hogy bombanő, igazi díva alkat, meseszép, gyönyörű szemek, tetszik az a hideg tekintete is, nagyon egyedi, jobban szeretem az ilyen nőket, mint azokat a nagyon mosolygós babaképüeket, Anette is aranyos, de ő inkább az utóbbi kategoria, nem Tarja féle. Tarja hangja, az meg olyan,hogy egy jófajta ingerület átfut a testemen amikor meghallom,lélekbesímító kéjmámor!
2012. máj. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

03-12 16:58 vagyok


Szerintem Tarja-val volt igazi a Nightwish.

Szeretem Anette-t is, szó se róla, ő is egy nagyszerű énekesnő, de Tarja volt az együttes lelke, és számomra mindigis a vele készített dalok jelentik az eredeti Nightwish-t.


18/L

2012. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anette átszínezte az együttes alaphangzását, már nem olyan tiszták és "mennyei javakat elővarázsolóak", mint Tarjával voltak. Szeretem őt is, de attól még a tényállás ez marad.
2012. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!