Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom elviselni...

Miért nem tudom elviselni azt, ha más pénzén veszek valamit, vagy ajándékba kapok valamit?

Figyelt kérdés
Vagyis tudom miért, azért, mert úgy érzem, akkor az nem az enyém, ha nem dolgoztam meg érte, és nem értékelem. De ez gondolom nem normális. Hogy miért alakulhatott ki, arra vannak tippjeim. Szerintetek ez normális? Mit tegyek?

2012. márc. 10. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ennél nagyobb problémád komolyan ne legyen az életben... Túlaggódod amúgy ahelyett, hogy örülnél kicsit... =/
2012. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, hogy normális-e, de én is így vagyok vele.

Úgy érzem, meg akarnak venni, vagy azt akarják, hogy tartozzam nekik.

2012. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez már betegség szerintem. Az agyam fáj tőle, ha rágondolok. Nem tudom elviselni.
2012. márc. 10. 22:46
 4/5 anonim válasza:
én például a kapcsolatomban mindig megmondtam,hogy nekem semmilyen pénzbeli dolog nem kell,amit saját kezüleg írnak,vagy csinálnak számomra fontosabb,csak azt érezném megakar venni.Tudom hülyeség de akkor is,persze elfogadom ha netán hoz ajándékot,de azért mondom neki a dolgokat.
2012. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én sem igazán szeretem, mert úgy érzem tőle h tartozom...és az sz.r érzés..
2012. márc. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!