Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet a haverom, ekkora...

Hogy lehet a haverom, ekkora felelőtlen idióta beállítottságú?

Figyelt kérdés

már kb fél éve tervezgetjük a bandát, most az utóbbi időben komolyabban elkezdtem keresgélni dobost, és még ha nem is találtam állandót, de most pár hét és fellépésre végre megvan egy,


msot meg az idióta haverom azt mondja, szar napja van, nem jön el a próbaterembe mer messze van (30-40km), és hagyjuk a francba az egészet, amiben ezelőtt már 1 hónapja megállapodtunk hogy biztos elmegyünk?

hogy lehet valaki ekkora balf.sz? de komolyan


most megkérem másik haveromat hogy ő jöjjön, de ez vmi hihetetlen:\


végre itt egy lehetőség + dobos is, erre meg ez itt jön hogy SZAR NAPJA VAN :O:O



2012. márc. 6. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

tudom milyen dolog ez

mi egy KÉT ÉVE tervezgetjük de az isten szerelmére sose tudtuk még összehozni

összeülünk próbálni és aztán megnézünk 2 filmet meg sütünk 30 tepsi süteményt meg elmegyünk sétálni meg leugrunk cigiért..

valahogy nemtudom... az a baj szerintem hogy ha túl jó barátokkal próbál az ember zenélni, akkor van képe megcsinálni hogy nem megy el, meg nem foglalkozik vele igazán... hjahj nemtudom

énis komolyan elkezdtem gitározni két éve, énekelgetek, dalokat írok, de valahogy nem megy velük. nem azt mondom, tudom hogy akarják, csak egyszerűen nem..

lehet hogy elmegyek inkább műkörömépítőnek. (nem)

2012. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy ő nem túl jó barát, mindig éreztem benne vmi taszítót, de tényleg nincs rossz hangja és ezért lett volna jó, de ha ennyire az érzelmei irányítják akkor jobb is hogy még most szólt,
2012. márc. 7. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

hát akkor hagyd a fenébe

keress valakit aki tényleg benne van

2012. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

pont most írt vissza egy csaj(énekes), remélem benne lesz


de tényleg nem könnyű a bandaalapításhoz énekest találni

2012. márc. 8. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!