Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért beszélem be magamnak...

Mért beszélem be magamnak mindig hogy, mindenki utál '? .

Figyelt kérdés
Sajnos ezzel küszködök már évek óta...Mindig azzal foglalkozok hogy mások mit gondolnak és mit gondolhatnak rólam...Arra jutok hogy csak rosszat gondolhatnak...Aztán napok után rájövök hogy az önbizalomhiányomból fakad, mert OK NÉLKÜL BESZÉLEM MEZT BE MAGAMNAK...Már én sem értem magamat... csak egy szar darabnak érzem magam... mi ez ellen az orvosság..?
2012. márc. 2. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok. talán el kéne olvasni néhány könyvet, ami önmagad megtalálásáról szól, esetleg filmeket nézni ezzel kapcsolatban, zene is segíthet.


Evanescence-everybody's fool

nekem ez rengeteget segített, hiába is voltam mindig önmagam, valamiért azóta kevésbé érdekel mások véleménye.

2012. márc. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy érzed, hogy nincs okuk utálni téged, akkor miért foglalkozol vele? :) Felejtsd el ezt, és szórakozz!
2012. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!