Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan ember aki már...

Van itt olyan ember aki már elmúlt 20 éves és még életében nem dolgozott egy percet sem?

Figyelt kérdés

Én még sosem dolgoztam, csak egyszer 1 hónapot de az gyakorlat volt, nem igazi munka. Igazából nem merek dolgozni mert félek az új emberektől és attól,hogy elő kell magam adni egy állásinterjún. A hideg kiráz már csak a gondolattól is. Viszont nagyon szenvedek tőle,hogy egy senkinek érzem magam, mert se munkám nincs se főiskolára nem járok és még csak szakmám sincs.Érdekes,hogy még soha nem dolgoztam, nem tapasztaltam meg dolgokat, de mégis úgy érzem, 21 évesen belefáradtam az életbe, elfásultam.

Hogyan tudnék változtatni ezen? Szinte minden nap sírok ha belegondolok,hogy milyen voltam és mivé lettem....


2012. febr. 24. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Én. Egyetemre járok.


22/F

2012. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23 vagyok és így vagyok ezzel én is, pont ezzel van nekem is a legnagyobb gondom, hogy félek mi lesz ha bekerül egy új közegbe és nem tetszem nekik vagy valami, vagy bénázni fogok :/
2012. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

ÁLLÁSKERESŐI MENTÁLHIGIÉNÉS ÖNSEGÍTŐ CSOPORT

Ingyenes tudtommal.

Dolgoztam, de rég nem dolgozom, és nem is akarok, és leszarom ki mit gondol. Ha elfogy minden pénzem, szelavíííí.

2012. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem egyetemre jár, vagy pedig keresne munkát csak nem talál, háát akkor megvan hozzá a mondanivalóm.
2012. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, arra számítottam,hogy le fognak oltani itt páran. Jó tudni,hogy nem vagyok egyedül ezzel. De azt még mindig nem tudom,hogy mit csináljak, hogyan változzak meg.
2012. febr. 24. 22:19
 6/6 luxor válasza:

Kérdező!


Dolgozol már, vagy még mindig más pénzén élősködsz?

2014. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!