Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet baba mellett...

Hogy lehet baba mellett agykontrollozni, ha szinte minden percemet leköti?

Figyelt kérdés
Akkor tudnék, mikor alszik, de azt nem nagyon szokott a babakocsin kívül. Séta közben meg nem mehetek ugyebár alfába :D Estére meg olyan fáradt vagyok, hogy rögtön elalszom, meg éjjel is etetés után. Hozzátszem, nemrég kezdtem újra (sokadszor), úgyhogy szinte kezdőnek számítok. Tanfolyamon voltam már, akkoriban sem ment nagyon, talán mert görcsösen akartam alfába jutni :( Van egyébként anyuka, aki agykontrollozik, és nincs sok segítsége?
2009. jún. 6. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a gyerekkel törődj, ne a szektával.
2009. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem kénytelen leszel megvárni, amíg nagyobb lesz, vagy amíg legalább annyira megnő, hogy estére már nem vagy hulla fáradt. Az én fiam másfél éves, már egy jó ideje az van, hogy este nyolckor alszik, én meg még vígan elvagyok éjfélig, és akkor végre tudok a saját dolgaimmal foglalkozni.
2009. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg programozd hogy reggel sokáig aludjon, te pedig korán kelj :S Vagy napközben otthon (ha van rá lehetőség) tologasd, akár egyhelyben (előre-hátra) és ha elaludt a pici tudsz agykontrollozni! Sok szerencsét! :))
2009. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!