Mi az a voodoo baba?

Figyelt kérdés

azt tudom h egy ez baba amivel másokat kínoznak...kérlek irjatok leróla minden lényeges dolgot...és nem linkeket kérek!!!!:)


köszönöm


2011. ápr. 27. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egy olyan ember alakú baba amihez úgy tartják, hogyha az általunk kiszemelt személy egy hajtincsét vagy valamilyen tőle származő dolgot illesztünk és szabályosan megkínozzuk, az illető is beteg lesz ott, ahol kínoztuk a babát. De erre van valami külön módszer, nem tudom hogy van de van valami kis vers meg egy héten át kell csinálni a dolgot.
2011. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lucyka köszönöm...:)de én nem erre vagyok kiváncsi ezt én is tudtam...hanem azokra a bizonyos történetekre (pl:hogy a voodoobabának sósmogyit kell adni mert megesz és harapdál)az ilymesmi sztorik eredetére stb...nem tom másképp elmagyarázni:DDD
2011. ápr. 27. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:

A baba eredetére vagy kíváncsi? Mármint arra, hogy miért és hogyan alakult ki az egész?

[link] :D:D itt ezt írja le, amit az előző válaszoló írt..

És talán ez amiben választ lelhetsz: [link] :D itt minden le van írva

2011. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)már utána néztem...most már tudok mindent amit kell:Daz osztályfőnökünk kérte hogy írjunk róla fogalmazást...nem értem hogy miért,de m1 a lényeg hogy 5-ös lett:DDDD
2011. máj. 10. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!