Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolnátok erről? Fellépé...

Mit gondolnátok erről? Fellépésem lesz (gitározom), haverommal (énekel) ketten, de nem találtunk dobost, dobgép helyettesítené

Figyelt kérdés

szerintem baromi illúzióromboló, ha gagyi dobhangot rákötöm a hangfalamra és azon szól a dob, és közbe ketten zenélünk -punk rock stílusban -..


nem tudom hogy van e értelme így nekimenni az egésznek, már annyira szeretnék sok ember előtt zenélni, és most itt a lehetőség , már csak egy dobos hiányzik, és még van 1 hónapunk találni(1 már lemondta, akiről azthittem jó lesz)


suliba lenne a fellépés


2012. febr. 18. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél rá vkit hogy legyen dobos xd
2012. febr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egy számot nyomnátok csak el, amolyan iskolai produkció szinten, akkor nem olyan tragikus, de ha többszámos rendes koncert szerű lenne, akkor még most mondjátok le, mert nagyon nevetséges lesz az egész.
2012. febr. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként attól, hogy gép dob, még lehet nagyon jó hangzású, de akkor sem olyan egyáltalán, mint egy élő dob.
2012. febr. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nevetséges. de nagyon:\

egy programba megcsinálnám.

most ezerrel keresem a dobost

2012. febr. 19. 10:39
 5/6 anonim válasza:

Végül is, a Fürge róka lábak is koncertezett dobgéppel :D, de nekik ott volt a hihetetlenül idióta színpadi játék, és a hasonló szövegek, ez még csak hozzá adott nekik.:D


Ettől függetlenül, NEEEEE :D

Biztos ad kölcsön a helyi zeneiskola egy dobost erre az alkalomra.

Viszont 1 hónap, egy teljes koncertre, főleg ha kezdők vagytok, lehet kevés, összeszokni.

2012. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
úgy néz ki találtam..ááááá dejólesz xdxd
2012. febr. 19. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!