Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy álszent vagyok? Valóban az lennék?

Figyelt kérdés
Szeretek/szeretnék segíteni minél több embernek. Ha olyasvalakinek segítek, akitől a többiek undorodnak, akkor én vagyok az álszent, meg az idióta, hogy segítek. Ráadásul nem értem, miért undorodnak az illetőtől, amikor ő is olyan, mint mi. Bárkinek akarok segíteni, rögtön álszent leszek. Meg hogy olyan nincs, hogy valaki segíteni akar, illetve szeretne. Biztos direkt csinálom, hogy középpontban legyek. Ami egyáltalán nem igaz. Nektek mi a véleményetek?
2012. febr. 11. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
rólam is ezt gondolják :) vagyis csak a tesóm
2012. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akik nem akarnak segíteni, vagy akármi mást csinálni, azok saját érdekükből, mivel nem akarnak valamit csinálni visszahúzzák azokat, akik tenni akarnak valamit, hogy nekik se kelljen azt csinálni. Szóval azért hurrognak le, hogy ne legyen feltűnő, hogy lósz.rt sem tesznek embertársaikért, amennyiben valaki tesz valamit, akkor előbb utóbb népszerű lesz, de ők lusták vagy hasonlók, így ha megfékeznek téged, akkor nekik sem kell csinálni semmit, mert mindenki olyan lesz, mint ők, így a legkényelmesebb.
2012. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 12. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sok embert ismerek, akik szeretnek és rendszeresen szoktak is önzetlenül segíteni. És nem álszentek vagy lúzerek, hanem egyszerűen jószívű, szociálisan érzékeny emberek.
2012. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!