Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történik velem? :' (

Mi történik velem? :' (

Figyelt kérdés

Ettem reggel két kicsi körtét meg egy sérgarépát. Aztán kicsivel később egy paradicsomot meg egy kicsi csirkét (pörkölt szaftosat de szaft nélkül) ettől hány ingerem lett. Aztán rám jött valami durva. Meg ettem egy túrórudit és aztán mindenből enni akartam.. ettem diót kekszet mézeskalácsot, műzli szeletet meg nem tudom még valamit.. és aztán ki akartam hányni de nem sikerült az egészet és most nagyon félek, hogy meg fogok hízni.

Eddig azt hittem, hogy anorexiás vagyok (mivel azt mondták nekem), alig bírtam enni (és nem is akartam), illetve vannak ismerőseim akik néha belém tömnek pár normális kaját, de már kb 3 hónapja próbálok nem enni, de ez most lesokkolt. Akkor én most bulimiás is vagyok? :'(

Most nem ehetek kb egy hétig és még akor is bánni fogom. Már vettem be fejfájás csillapítót meg valami lázcsillapítót, hogy hátha beájulok vagy valami és elvszinek gyomormosásra.

Iszonyú gyenge vagyok, egész héten nem is mentem suliba.

Megőrültem?!



2012. febr. 2. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem, de ha így folytatod bármi megeshet.
2012. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
fordulj orvoshoz mert bulémiás vagy és anorexiás, és ha így folytatod akkor meghalsz!
2012. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ó hogy cserélnék veled
2012. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért cserélnél velem utolsó? :O
2012. febr. 2. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
mert én meg egy dagadt disznó vagyok, és ha lenne valami ami miatt nem tudok enni akkor végre lefogyhatnék.
2012. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, te anorexiás vagy, bulimiás tünetekkel. Egyszerűen annyira kiéheztetted magad, hogy ha édeset/szénhidrátosat látsz, kontroll nélkül tömöd magadba.


Velem ugyanez van. Nem eszek, vagy, h fél napig (anorexia), aztán már nem bírom, bezabálok, és kihányom (bár ez nem bulimia, mert bűntudatom nincs utána).

2012. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ugyaneez nalamis, adj egy pacsit :D

de nekunk mar kene segitseg,de en nem tudok kihez fordulni :(

2012. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!