Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek egy nagyszájú,...

Szerintetek egy nagyszájú, bunkó emberből lehet egy kedves, szerény valaki?

Figyelt kérdés

Rólam van szó. Eléggé nagyszájú vagyok, és még agresszív is. Mindenki lekiabálok és szeretek veszekedni. Sokszor bunkó is vagyok.


Lehet belőlem egy kedves lány? Szeretnék ártatlan és nyugodt lenni!

Meditáció? Vagy nem is lehetséges?


15/L


2012. jan. 28. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, megváltozni nagyo nehéz.... vannak kedves természetű emberek, ők alapból ilyenek, és vannak, a mogorva, flegma, (bunkó stb) emberek, megváltozni igazán szerintem nem tudsz, csak eltakarni tudod, a valódi természeted. Lehetsz kedves, de az sosem te leszel. Bár vannak emberek, akik megváltoztak. nem csak külsőleg, a külvilágnak, hanem belül is. Én mindíg is kedves, melegszívű ember voltam, (vagyok) és ne makarok megváltozni senki kedvéért sem! Igaz, nehezebben mondok nemet, és nagyon leszídni se mtudok másokat, éppen emiatt. De ebben a mai, "ocsmány" világban, az ilyen emberek nemige tudnak elhelyezkedni. Én is tudnék magamon változtatni, bunkó felgma lenni, de nem állna jól... és enm is én lennék. Érted mire gondolok? De próbáld meg! igen, meg tudsz változni, ha valóban akarsz!:) Nemet tudni kell mondani, erre én is rájöttem. De ne akarj megváltozni senki kedvéért sem. Ha tudod, hogy megkell változnod, ugyis meg fogsz, mert attól érzed jól magad,. Én attól érzem jól magam, ha embereket sikerül megnevettetnem, humoros vicces személyiségnek tartom magam, ha megnyílok. Igaz, picit csendes vagyok, de ezt mással kárpótolom, a szakmai, nyelvérzékem viszont jó, ha kell igazán jól tudok beszélni. Szóval, ha érzed, hogy megkell változnod, és meg is akarsz, tényleg, nem akarsz bunkó lenni, akkor sikerülhet!:)
2012. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző 20/F
2012. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gil Yepes válasza:
Az első lépést már meg is tetted, önimseret - önkritika. Innentől már csak önuralom kell, de az is fejleszthető. Mielőtt valaki lelkébe taposol, érdemes átgondolni mit mondasz, én nem tartom magam bunkónak, de ha felhúzom magam nagyon aljas tudok lenni (érzékem van kitapintani a gyenge pontokat, és oda szúrni), így ha feltúrom az agyam, kétszer is meggondolom mielőtt beszélek, azt is hogy megszólaljak e, azt is hogy mit mondjak. Szóval kitartást, az első lépést már megtetted.
2012. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen nem tudsz megváltozni, de kiépíthetsz egy másik "arcot", és előtérbe helyezheted. én talán nem ilyen szélsőséges formában, de egyszerre mind a kettő vagyok, és rengeteg körülménytől függ, hogy mások épp melyik énemet látják. azokat nevezem barátaimnak (jelen esetben 1), akik minden arcomat ismerik és elfogadják.


vannak barátaid, akikben megbízol? velük is ilyen vagy? ez így elég bugyután hangzik, de kezdj el megértő és kedves lenni az emberekkel, aztán a visszajelzések alapján alakítgass mindent.. nem tudom, gondolom nem érted, de nem lehet leírni :)

2012. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!