Éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy annyira meggyűlöltél valakit, hogy ha rágondoltál, kisebb dührohamot produkáltál, vagy, majdnem elsírtad magad? Az a legrosszabb az egészben, hogy néha megsajnálom, holott nem kéne. (vagyis azt hiszem) :/

2012. jan. 24. 22:58
 1/7 A kérdező kommentje:
hogy lehet elfogadni ezt a helyzetet? (ez az igazi kérdésem)
2012. jan. 24. 23:15
 2/7 anonim ***** válasza:

hasonlót éreztem már, de azért meg nem siratom azt akit meggyűlölök, habár én már azt az embert sem gyűlölöm aki bunkó,primitív hiszen nem tudom honnan jött ,ha onnan jöttem vna én is lehet én is olyan lennék


úgy tudsz felülkerekedni az érzésen, ha figyelsz magadra, és próbálod MÁSKÉPP FELFOGNI, valahogyan átformálni a gondolataidat, hidd el nem lehetetlen levezetni azt a feszültséget:)

2012. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne fogadd el, hanem oldd meg. Jöjj rá, hogy miért érzed ezt, tedd tisztába ez összes érzésedet az illetővel kapcsolatban. Gondold át, hogy ő miért tehette azt, amit tett, stb. Szedd szét az ügyedet darabokra, és elemezd ki. Próbáld meg tárgyilagosan szemlélni. Egy idő után immunissá válsz iránta.
2012. jan. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, h nem az illetőt "siratom", hanem tehetetlenségemben, könnyek szöknek a szemembe. (na, ez is egy jó megfogalmazás XD) Igazából, ez a személy már nem az életem része, de rossz, még rágondolni is, hogy újra az lehet. Nem nagy az esélye, de lehetőség van rá. És, ezt sosem tudtam lezárni vele, mert el sem tudtunk "búcsúzni", ahol (tudom, gyerekes), de úgy megmondtam volna a magamét. De, ha egyszer találkoznék vele az utcán, biztos, h próbálnám észrevétlenül kikerülni.
2012. jan. 25. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, éreztem. egyébként én is dühömben szoktam majdnem sírni, szóval ez sem furcsa. bár én nem szokam megsajnálni, megérdemli, kiérdemelte a gyűlöletemet.
2012. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. jan. 25. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
én a legúttobi barátnőmmel voltam így de teljesen ki zártam az életemből és meg szűnt ez az érzés rá kb fél évre vagy is néhány hete ujra felhivot nem is tudom miért de már a gyülőlet is elmult és abszolult aszt sem tudtam mit mondjak neki le is tereltem amint tudtam szoval az idő mindent meg old
2012. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!