Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezdek rühellni mindenkit?

Kezdek rühellni mindenkit?

Figyelt kérdés

Persze nem mondom azt, hogy bennem nincs hiba, mert az van bőven.


Az a helyzet, hogy utálok minden rövid hajú srácot. De nemcsak őket, hanem még a nőket is.


2012. jan. 22. 16:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Én egy hosszú hajú metalos vagyok. Nagyon filozofikus alkat vagyok. Nem érdekel az, hogy itt most valaki nem hiszi el rólam, de nagyon művelt ember vagyok. Nem szokott bennem lenni előítélet meg hasonló dolgok, de mostanában egyre több negatív tapasztalat ér engem velük kapcsolatban, hogy ha meglátok egy rövid hajú srácot vagy csajt, akkor egyből elkap a gyűlölet és szétverném a pofájukat. Alapból nem vagyok ilyen, hanem egy emberszerető, barátságos lény. 22 éves vagyok és szakmát tanulok egy középsuliba. Az osztálytársaim pedig 16-18 éves, rövid hajú srácok. Nagyon ostobák (egy-két kivétel van). Tépik az idegeimet. Ott nagyon sok negatív tapasztalatom van. A haverjaim viszont mind hosszú hajúak, mint én.

A lányok pedig felszínes ribancok, akiket csak a kocsi, a fäsz és a pénz érdekel. Legszívesebben minden formás csajt seggbe rúgnák, hogy felszállna a Holdra.

2012. jan. 22. 17:01
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem szokott bennem lenni előítélet

A lányok pedig felszínes ribancok, akiket csak a kocsi, a fäsz és a pénz érdekel


emberszerető, barátságos lény vagyok

ha meglátok egy rövid hajú srácot vagy csajt, akkor egyből elkap a gyűlölet és szétverném a pofájukat.


nagyon művelt ember vagyok

Legszívesebben minden formás csajt seggbe rúgnák, hogy felszállna a Holdra


No komment...

2012. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Úgy látszik nem érted.

Azért ilyen ellentmondásos, mert régen nem voltam ilyen. Csak az utóbbi pár hónapban lettem ilyen állat.

2012. jan. 22. 17:13
 4/11 A kérdező kommentje:
Megjegyzem még, hogy csak azért írtam ide, mert hónapokig elnyomtam magamban az agresszivitást. Muszáj volt kiírnom. Még ha le is járatom magam vele, akkor is.
2012. jan. 22. 17:14
 5/11 anonim ***** válasza:
A rovid hajuakat? Miert?
2012. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Értem amiről beszélsz, de azt nem értem miért kötöd a hülyeséget a rövid hajhoz?

Én például rendszeresen vágom a hajamat kopaszra, és pár mm-nél sose hosszabb, ennek ellenére megjegyzem zárójelben hogy én is szoktam metált hallgatni és nem érzem úgy hogy a hülyék közé tartoznék, elég sok mindennel foglalkozok...

Nem értem miért kötöd ennyire a kinézethez azt hogy ki milyen ember. Persze néha a kinézet mindent elárul... DE nem egy olyan embert ismerek akit ha meglát az ember, teljesen úgy néz ki mint bármelyik más, ennek ellenére messze felülmúlja az emberek 95%-át intelligencia terén...

Az embereknek a szemét kell nézni...

2012. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hogy miért? Ezt én sem értem.

Talán a sok negatív tapasztalat. Közben tudom, hogy a kettőnek semmi köze az egészhez.

2012. jan. 22. 18:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Es ez valami problemat okoz szamodra? Belso feszultseget? Neked hosszua hajad? ha igen vagd le:)
2012. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem például nincsen semmi extra a kinézetemben, csak pár embernek még ez is furcsa. Állandóan bámultak, beszóltak, úgy néztek rám mintha valami bűnöző lettem volna. De tudod mi a megoldás? Nem foglalkozol velük, ilyen egyszerű. Mintha nem is lennének. És akkor semelyik iránt nem is lesznek ilyen érzelmeid,(kinézettől függetlenül) amíg nem tesznek valami olyat, ami tényleg ezt váltja ki. Másrészt ha ilyen semlegesen állsz majd mindegyikhez, akkor meglesz az esélyed is arra, hogy megismerd közölük a kevés normálisat. Ha valamelyik ember kapcsolatba lép veled és nem szimpatikus, akkor nem foglalkozol vele, ha igen akkor foglalkozol vele. Ilyen egyszerű, senki nem kötelez rá hogy mindenkivel foglalkozzál.
2012. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
akár utálsz mindenkit, akár nem, a te életed, te tudod... majd meg változik a véleményed.
2012. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!