Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi adhat önbizalmat? 21L

Mi adhat önbizalmat? 21L

Figyelt kérdés
A sport valamennyire segített. Mik adnak még ezen kívül önbizalmat? A szex kilőve, mert nincs pasim, és amíg nincs önbizalmam, nem is lesz.
2012. jan. 12. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem az, ha sikeres vagy valamiben. Akár a sportban, mint már írtad, vagy a munkahelyeden, stb. A külső is rengeteget számít.


Egyébként nekem sincs semmi önbizalmam. Szintén 21L.

2012. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy életcél.
2012. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dícsérgesselek egy kicsit benneteket?

Egy kis bók, kedveskedés?

2012. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne a válasz, mert én is önbizalomhiányban szenvedek. Sport nálam nem működik, pedig rendszeresen csinálom. Barátnő megint kilőve, mert önbizalom kell ahhoz is. Könyveket olvastam ezzel kapcsolatban, de gyakorlatban kellene valamit alkalmazni. Nálam igazából ez az egész a kommunikációban mutatkozik meg, mert eléggé csendes vagyok ennek köszönhetően.

21/F

2012. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok! (igaz "csak" lányok terén) . Régebben megsimerkedtem egy különleges emberrel ő látott el tanácsokkal ismerkedés terén... még mikor nyaralni voltam. Nos kb 1 éve Érzem, hogy megváltoztam... Spirituális ember lettem. Tudom mi az, amit adnom kell,/kéne az embereknek. Örömet stb. Mivel az örömszerzés a legfontosabb dolog az életben. Én régebbena futásban leltem örömömet, illetve a testépítésben, edzésben. Kikapcsolt, stb... De gondolataimat nem tudom elterelni, egy párkapcsolat lehetőségétől. Ha a sport örömet okozott, és felszabadított, akkor ne hagyd abba! És érezd jól magad a napjaid folyamán, ha rossz gondolatot, érzésed támad, azt hesegesd el, gondolj arra, ami örömet okoz mosolyogly, és szürke hétköznapjaid megtelnek élettel. Ha magabiztos, jókedvü, "gondtalan" vagy, azt az emberek észreveszik, másképp viszonyulnak hozzád (tapasztalat) nomeg tény. NEkem például örömet okoz, ha valakinek éegyen az idegen, segíthetek, és cserébe egy mosolyt kapok, az képes teljesen megváltoztatni a napomat, a kedvemet. Örömet okoz, ha kirándulni megyek, ha edzek, és látom a fejlődést. Elő akarom idézni ez taz érzést újra, és újra. Igazság szerint én is elég csendes típus vagyok, de ha megszólalok akkor nagyokat mondok, és elgondolkodtato maz embereket. Inkább humorom, szórakoztató személyiségem miatt szeretnek ,akik szeretnek. Munakhelyen is (még tanuló vagyok) egész nap próbálo kjókedvű lenni, és sikerül is. És ami a legjobb, hogy ez kihat mind a munkatársaimra, mind a körülményekre. A Nap során jó párszora hasukat foglyák a nevetéstől kicsi tulzással:) Ekkor jöttem rá, hogy az örömszerzés a legfontosabb, és ezt az érzést kell nap mint nap "előidéznem" szóval, csináld azt, ami örömet okoz. Mert boldogságod forrása önmagadban van:) 20/f. Remélem tudtam mindannyótoknak segíteni, személyes tapasztalataimmal.
2012. jan. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!