Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? . Sztem nem....

Ez normális? . Sztem nem. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok középiskolás,gimnáziumba járok... általánosba kb. egy szót se szóltam senkihez se... nagyon de nagyon visszahúzódó voltam... jött a középiskola ... elmentem szakmunkásba... különböző okok miatt,amik itt nem érdekesek. Nahát ugye a szakmunkás az nem egy visszahúzódó gyereknek való... meg is szívtam a 9. osztályt rendesen... kb folyamatosan piszkáltak,és még jobban magamba fordultam... barátaim se voltak. Jött a tizedik osztály megint szakmunkásba itt már az osztálytársaim picit komolyabbak lettek és annyira nem piszkáltak,csak 1-2 gyerek... de második félévre egész kinyíltam... lett pár barátom osztályon belül,de utáltam a szakmunkást. Anyu elintézte hogy átvegyenek gimibe (nem akarok nagyképű lenni,de van eszem,csak lusta vagyok... ) és itt a gimibe ebben az évben az osztályban kb. én vagyok a legnagyobb arc... azt azért tudni kell rólam ,hogy átlagon felüli a humorom (megint nem nagyképűségből,csak mindig ezt mondják),viszont ezt csak úgy értem el(mármint a legnagyobb arc figurát), hogy egy teljesen más figurát állítottam be magamról az osztály előtt (30 lány 10 fiú). Ugyanis azt,hogy én egy nagy macsó vagyok,meg mindig megyek bulikba (ami nagyon nem igaz...) de tudjátok miért? mert a mai fiatalok között (főleg a mai fiatal lányok között) az egy nagy lúzer aki nem jár el bulizni minden hétvégén... meg ugye az sem mutat jól az önéletrajzomban hogy még bnőm, se volt sose... pedig olyan lányok voltak belém szerelmesek... akikről álmodni sem mernék... csak ugye a visszahúzódó mivoltam( ami már ugyan nincs,mert gond nélkül vagyok színpadon,meg már ink szeretek a középpontban lenni,mint nem (ez sztem annak tudható be,hogy magam is elhittem ,hogy " menő csávó" vagyok,meg az önbizalmam is eléggé megnőtt... ennek a hamis énemnek köszönhetően)) révén elszúrtam mind1iket...

Discoba se voltam még sose... pedig az új énemet,már annyiszor hívták,de nem merek elmenni,mert félek ,hogy beégek,mert még sosem voltam... és már barátaim is furcsálták, hogy mindig vmi miatt lemondom a jobbnál jobb bulikat...


2012. jan. 6. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát döntsd el mi fontosabb... hogy önmagad legyél kevés baráttal, vagy hogy sokan kedveljenek? a lényeg a boldogság :)
2012. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 foldesi97 válasza:
Én azt mondom légy továbbra menő menj nyugodtan buliba nem fogsz beégni. :D
2012. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!