Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeretem a testem! Baj...

Nem szeretem a testem! Baj van velem?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és egyszerűen nem tudom mi van velem, de nem szeretem a testem. Nem önbizalom hiányos vagyok, hanem..utálom, hogy van mellem. Nem szeretem, hogy formás a fenekem. Pedig sok bókot szoktam kapni, és mégis. Nem vagyok normális?

15/L


2012. jan. 4. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Lélekben még nem nőttél fel. Nehezen viseled hogy kezdenek "nőként" kezelni. Előbb-utóbb megszokod (tapasztalat). :)
2012. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
xD mindjárt felkötöm magam a legközelebbi fára. de csak utánad. mást h*lyíts, jó?? nem jó poén.
2012. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Máshol oszd meg a nem kívánatos véleményed!

Nem vagyok az olyanokra, mint rád, kíváncsi. :)

2012. jan. 4. 21:17
 4/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Köszönöm!
2012. jan. 4. 21:18
 5/10 anonim ***** válasza:
tegyél fel képet
2012. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát sorry, sajnos a kérdésed publikus, szóval mindenki válaszolhat rá, még akkor is ha ez téged nem érdekel.

üdvözlöm azt a formás fenekedet és a nagy csöcseidet.

2012. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ők is üdvözölnek téged! :)
2012. jan. 5. 16:18
 8/10 Selektra ***** válasza:

Egyébként azt kérdezted hogy:

"Nem vagyok normális? "


A válasz az hogy igen! Nem vagy az, becsülnéd meg inkább meg magad sok lány azért van depresszióba mert úgy akar kinézni mint te! És még a tanulás sem megy neki!!! :PPP

(Barátnőm is pont ilyen!)

2012. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
csak add meg a címedet szívesen megkedveltetem veled a tested egy éjszaka folyamán 16/F
2012. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Baráti körömbe szinte mindenki olyan, hogy kirakja, ami van stb. És talán emiatt van az, ami. Nem akarok olyan lenni, mint ők.

19:01: Köszönöm a válaszod! :)

2012. jan. 5. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!