Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan közületek aki a...

Van olyan közületek aki a családjával tölti a szilvesztert?

Figyelt kérdés
18 éves létemre ugye nem ciki ? Mert nincs kedvem szórakozó helyre menni és inni sem.
2011. dec. 31. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy néz ki, én is otthon szilveszterezek. Tegnap voltunk kint pár barátnővel meg haverral úgymond, "előszilveszeterezni", ma este pedig a szüleimmel ünneplünk. :)

18/L

2011. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fuuton ***** válasza:

Én még 17 vagyok, én még sose voltam buliban szilveszterkor, nem is vonz.

Olyan megy leggyakrabban, akinek rossza a családja, és nem szeretne velük ünnepelni. Aki meg szereti a családját, az úgy is őket részesíti előnyben. Leggyakrabban ez van.

2011. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem csak ez a két lehetőség van. Én haveromékhoz megyek át, lesznek ott ismerősök meg unokatesók. Semmit nem fogunk csinálni, beszélgetünk kártyázunk meg iszunk (nem sokat) én meg ellődözök éjfélkor pár tüzijátékot meg hangos dolgokat
2011. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látszik mennyi itt az úgymond "buta" ember. Miért hiszi valaki azt, hogy csak 2 lehetőség van: Haverokkal bebaszni és hányásban fetrengeni, és családdal lenni és csak beszélgetni, tévézgetni, és egyáltalán miért menne csak az haverokkal aki nem szereti a családját?

Én is haverokkal megyek, tévézgetünk, sétálgatunk, kártyázunk, iszunk valamennyit, de nem fogunk bebaszni nagyon. Egyszóval attól, hogy valaki nem otthon ül még nem kell lenézni, ezzel csak magatokat akarjátok nyugtatni mert nincsenek haverjaitok. Kedves kérdző ez nem neked szólt.


A kérdésre válaszolva, nem ciki. Az a ciki, ha valaki nem azt csinálja amit szeretne, hanem menőségből megy el inni, vagy azért marad otthon, mert nem hívják.

2011. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, a legjobb barátnőmmel. ő a családom :)
2011. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a pasimmal, és családjával töltöttem. Nem vagyok az a típus aki szórakozóhelyekre jár, és a barátom se. Nem szeretjük. Bár a mai 11 évesek már bsznak, és le isszák magukat, én 17 leszek és még soha nem ittam! Najó, egyszer kétszer mamáméknál, mikor mondták h kóstolják meg..viszont nem értem mi abban a jó. :S
2012. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!