Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az nagy baj, ha egy egoista,...

Az nagy baj, ha egy egoista, önimádó alak vagyok?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, imádom dicsértetni a külsőmet, imádom azt hallani, hogy jól nézek ki, szerintem is szép vagyok és igényes is. Minden tükörben megnézem magam, sőt még az ablakokon is, amik tükröződnek. Viszont művelt vagyok és okos is, de nem vagyok önző, sőt jó közösségteremtő képességem van, és jó a rábeszélő tehetségem is. Tisztelem a nőket, szeretem a természetet és az állatokat. Azonban sokszor látom itt a GYK.-n is, hogy "egoista barom" meg ilyenek. Tényleg ilyen sza.r ember lennék?
2011. dec. 30. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

igen

rá adásul még szerény is vagy

2011. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
oh dehogy, te vagy maga a tökéletesség... De amúgy igen, én speciel undorodok az ilyen emberektől.
2011. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De vajon miért undorító?
2011. dec. 30. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
nézd meg cristifelt,ő is dettő ilyen,önimádó kis féreg,de ha jobban megnézed nem is olyan f@szkalap a gyerek,én valahol a szivem mélyén birom a búráját,de tőlem is távol áll az ilyen stilus
2011. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

figyelj nem tudni miért de nem szeretik az ilyen embereket hisz senki nem tökéletes. csak egy kicsit vegyél vissza magadból és akkor nem kapsz olyan válaszokat az arcodba hogy: te egoista állat stb.

és nálam úgysem vagy jobb mert én vagyok a tökély az adonisz és stb és stb de nem szoktam reklámozni.

csak vicc volt. :)

2011. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!