Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Miért nem...

Miért van ez? Miért nem hívott senki sehova?

Figyelt kérdés
Holnap szilveszter, mindenki bulizik, szórakozik, énmeg itthon. Van egy csomó haverom, és engem mégsem hívott SENKI sehova, pedig mindegyiküknek van programja, és csak 1-2-nek van olyan h megértem h miért nem hívott. Még a legjobb barátom sem hívott, pedig tudja, hogy semmi programom sincs, neki meg van... Miért van ez? Talán én tehetek róla?
2011. dec. 30. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nyilván megvan az oka. Modjuk, van 3 barátod, és ott alszanak az egyiküknél, de ha kicsi a házuk, nem biztos hogy te is beférnél. Vagy a szülő nem enged egy bizonyos létszám fölött.

Vagy, elmennek valahova bulizi, de ha mondjuk olyan helyre ahova 18 felett lehet menni, és te nem vagy annyi de ők igen..

Vagy a párjukkal töltik a szilvesztert.

Vagy meghívták őket valahova, (a házigazdát nem ismered) amire igent mondtak, de te nem vagy meghívott.


Sok oka lehet...nem kell egyből magadban keresni a hibát :) Perzse, az is lehet hogy veled van bajuk.

2011. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja csak nem három van hanem 5, meg vagy 15 haverom...
2011. dec. 30. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindeggy, a 3mat csak úgy írtam. A lényeg ugyanaz: biztos hogy okuk van rá, de miért nem kérdezed meg őket?
2011. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, vannak haverok suliból is, máshonnan is mégis mindenkinek megvan a kis külön élete és nem hívott sehova. :S Ez van. Amúgy meg, szard le. Szilveszter minden évbe van, és tulajdonképpen egy baromság.
2011. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De nem tudom sajnos leszarni, egyébként te hány éves vagy?

17/F

2011. dec. 30. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Ismerős helyzet. Csak engem hívott a legjobb barátnőm is, én utasítottam vissza. Nincs kedvem egy rakás nem túl intelligens emberrel összezárva lerészegedni, ahogy a legtöbb korombeli teszi. Inkább itthon fogok egyedül ücsörögni egy jó kis film társaságában valószínűleg. Egyébként ezt mi nem igazán tudhatjuk, nem ismerünk...

15/L

2011. dec. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!