Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen év volt számodra a...

Milyen év volt számodra a 2011-es év?

Figyelt kérdés

Szerintem nem volt valami jó év, ott vannak az év eleji forradalmak a Közel-Keleten, ahol rengeteg civil halt meg, a japánban történt árvíz okozta nukleáris katasztrófa, annak az őrültnek a lövöldözése a Norvég szigeten, Steve Jobs halála, papám halála, a kiskoromban kapott kutyám halála.. Számomra nem a legjobb év.


Ti hogy álltok ehhez?


2011. dec. 27. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:

jó volt ,mert jóirányba elindult a személyiségfejlődésem, habár még egy hatalmas út előtt állok

de teszek érte hogy a köv. jobb legyen

2011. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon sz.r volt, eddigi legrosszabb, de szerencsere mindjart vege :)
2011. dec. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan borzalmas, hogy el se tudom mondani. Műtét, betegségek tömkelege, balszerencse, iszonyat. De mindenki másnak is ilyen szar a környezetemben.
2011. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szörnyű, nálunk is betegségek meg a többi :(
2011. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy fos ev volt. Max. arra volt jo hogy a sok nehezseg 'erosebbe' tett...
2011. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pont mint a 2010es, az is unalmas volt.
2011. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanoylan pocsék mint a többi.
2011. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nagyon jó volt, életem egyik legjobb éve! Letettem a nyelvvizsgámat, kijutottam kétszer Hollandiába egy pályázat során, jó lett a bizim, felejthetetlen nyarat tudhatok magam mögött, és nagyon jó barátokra tettem szert. Válság ide vagy oda, a szívem és lelkem annyival lett gazdagabb 2011-ben, hogy azt leírni nem lehet! S ez nem is olyan rossz érzés, így, 16 évesen :)
2012. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem nem volt kifejezetten jó, sem rossz. inkább olyan átmeneti időszak, hogy a réiből már kijöttem, de még nem mentem bele az újba.
2012. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!