Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan ember aki volt már...

Van olyan ember aki volt már kint Japánban?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekelne, hogy milyen ott kint, mert nagyon ki szeretnék én is jutni oda. Mármint kiköltözni... És hiába hallom a szép dolgokat meg minden, kiváncsi lennék egy normális véleményre is!
2011. dec. 26. 21:54
 1/4 anonim válasza:

én még soha nem voltam sehol sem.

de azt hallottam, hogy amíg turistaként költöd a pénzed tök jó minden szépek, kedvesek, barátságosak, de amikor leszeretnél telepedni akkor mindent megtesznek azért, hogy ne tudj letelepedni.

gőzöm nincs, h van-e ennek valóság alapja....nem tudom...csak 1 könyvben olvastam ezt.

2011. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy elég nehéz véglegesen kiköltözni. Egy csomó macera van vele, érdemes lenne utána nézned, ha komolyan gondolod. Meg a lakás/ház sem olcsó. Magyar szemmel nézve picik a lakások, és nagyon drága a bérleti díjuk. Az utazás sem két forint, külföldit meg nem mindenhol alkalmaznak.
2011. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
tegnap álmomban, érdekel?
2012. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen elég sok ember van, aki volt már japánban.
2012. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!