Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon magányos vagyok, mit...

Nagyon magányos vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vannak állítólagos "barátaim", akikkel kapcsolatban azt érzem, hogy ilyen alkalomadtán haverkodnak velem. Úgy értem, hogy MSN-en vagy buszon jókat beszélgetünk, de elmenni valahova nagyon egyikük sem akar. Szinte mindig itthon gubbasztok, mert ugye nincs kivel mit csinálni, barátnőm sincs. Moziba gyakran járok, de rendszerint azt is egyedül...

Karácsonykor is láttam/hallottam, hogy mások egymást köszöntötték és nekem egyik barátom sem írt vagy hívott fel azzal, hogy kellemes ünnepeket kívánjon, csak akkor, ha én hívtam vagy írtam. Pedig nem hiszem, hogy velem lenne a baj, de egyszerűen nem értem miért vannak ezek a dolgok. Mit tudnátok javasolni? 18/F


2011. dec. 25. 03:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Kellemes ünnepeket kívánok.

Ismerkedj új emberekkel. Menj más társaságba. Ha bent gubbasztasz, nem fog semmi változni.

2011. dec. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te hívod őket és nem akarnak menni veled?

Az osztálytársaiddal se mész sehova? Ha hallod, hogy beszélik, hogy menni fognak valahova, akkor mondd, hogy szóljanak majd neked is.

2011. dec. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem aludjál!
2011. dec. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2. válaszolónak: Igen, volt, hogy én hívtam el embereket ide-oda, de a legtöbb esetben béna kifogásokkal leráztak.


3. válaszolónak: Én is gondoltam már rá, hiszen kezdek álmosodni, de ha alszok attól még nem lesz jobb a közösségi életem.

2011. dec. 25. 03:54
 5/8 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak: Köszönöm szépen, viszont kívánom neked is!
2011. dec. 25. 03:59
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Megmondom én neked a megoldást.

WoW. Vagy ha nem akarsz fizetni, ingyenes lett a LineageII és nemsokára az Aion is xDDD

MMORPG remekül áthidalja a gondodat. Segíteni ugyan nem fog az alap problémádon, de legalább elfeledteti veled :D:D:SA

2011. dec. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én neten szoktam ismerkedni, mert nincs önbizalmam. neked mi a problémád?
2011. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha ez feldob, te vagy az én sorstársam. :D
2011. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!