Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok? Igazuk van,...

Lamb kérdése:

Mit gondoltok? Igazuk van, vagy ez tényleg csak véletlen, és teljesen akaratlanul teszem?

Figyelt kérdés
Mondták már páran, hogy tök olyan, mintha bellát akarnám utánozni a twilightból. Átveszem a gesztusait, meg úgy is öltözködöm, néha úgy viselkedem. Nekem ez nem tűnt fel, meg annyira nem is voltam oda a twilight-ért, direkt meg főleg nem is volt olyan ,h odafigyeltem volna, hogy olyan legyek mint ő. Nem tudom,rosszul esett, hogy ez a véleményük a stílusomról. Mostmár nem is merek úgy öltözködni mint eddig, mert megint csak az jönne le belőle, hogy bellát akarom utánozni, meg átvenni a stílusát...:(
2011. dec. 22. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

És miért érdekel hogy azt mondják, hogy egy olyan kitalált alakot utánozol, akit nem is szeretsz?

Szerintem legyél nyugodtan önmagad, viselkedj, öltözz úgy ahogy szoktál és ha mondogatják, akkor az egyik füleden be, a másikon ki!!!

Soha ne változtass magadon, ha az szerinted nem szükségszerű!!!

És az igaz barátaidat úgyse fogja zavarni!!!!!

2011. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tudat alatt csinálod ezt, pedig nem áll szándékodban. Mondjuk nem kifejezetten azért, mert annyira tetszene Bella kinézete/stílusa, hanem azért, mert két-valljuk be- egész helyes pasi harcolt a kegyeiért.

Amúgy meg mit érdekel, hogy mit gondolnak mások? Ha neked tetszik, nincs min gondolkozni. Mások miatt ne változz meg, csak és kizárólag akkor, ha jónak látod a változást.

2011. dec. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkoztam rajta és mostmár sikerült rendbe tennem a dolgokat :)
2011. dec. 25. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak egyszerű vélettlen Bellát úgy teremtették meg, hogy a fiatalok stílusát tükrözze. Ez csak azt jelenti, hogy fiatalosan öltözködsz
2012. febr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!