Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van velem ez a hülyeség?

Miért van velem ez a hülyeség?

Figyelt kérdés
Ha valakivel össze akarok barátkozni( általába nem sikerül ,mert egy nagy kaki vagyok) akkor már mással bezsélni sem akarok így végképp nem lezs senkim. Hogyan szokhatnék le erről? Mert így csak harag meg szomorúság van bennem.
2011. dec. 20. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

én is kakinak érzem magam, de sztem ez nem csak miattunk van(ez tudom nem mentség az alól hogy szarul érezheted magad)


sajna nagyon nehéz bekapcsolódni egy beszélgetésbe..annak úgy jönni kell..vannak ilyen és vannak olyan napok


egy a fontos el kell fogadnod a személyiséged olyannak amilyen és akkor tudod majd fejleszteni azt, hogy a jövőben többre tartsd magad mint aki most vagy

2011. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát... az énképed nem valami fényes... Javaslok szeretettel egy önismereti csoportot, nagyon sokat tud adni.
2011. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!