Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyre több embernek zavarnak...

Egyre több embernek zavarnak a hibái, de annyira, hogy a jelenlétüket sem bírom, és legszívesebben kiabálnék velük, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Főleg azoknak a hibái zavarnak, akikkel régóta jóban voltam, de álszentek, hazudnak, képmutatóak, vagy csak simán az zavar, ahogy cselekednek egyes helyzetekben. Persze ezt csak annyiban mutatom ki, hogy passzív vagyok velük, így igyekszem megszakítani, vagy minimalizálni a kapcsolatot. Ha valakit érdekel egy két sztori, akkor megírom, mert nem megalapozatlanul idegesítenek. Ja és én vagyok a rossz, hogy mostanában nem érek rá nekik, és nem keresem a társaságukat.
2011. dec. 14. 16:50
 1/6 A kérdező kommentje:
És a legjobban az zavar, hogy az új emberektől teljesen elzárkózom, mert figyelem őket, és olyanokat tesznek, amik szintén idegesítenek. Zavar, hogy az egyetemen sem találtam egy szimpatikus alakot sem, ezért senkivel sem beszélgetek, pedig elvileg az egyetem nagy buli. De most olyan emberhez pl, aki azt mondja a mellette ülőnek, hogy állj fel, és totál lemarad, hogy légyszíves, és egyből érződik h erőszakos parancsolgatós és sokat képzel magáról én mit kezdjek..? De mindenkinél láttam ilyesmit, ami nem tetszett, szóval nem általánosítok.
2011. dec. 14. 16:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Megváltoztál, látod a hibáikat, már nem való vagy a társaságukba. Keress olyanokat, akik hasonlók hozzád. Amúgy meg türelem, ha ideges vagy, vagy kiabálnál, attól ugyan nem változna semmi.
2011. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező,nagyon helyesen tetted,ne foglalkozz velük.
2011. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem "nem is rá haragszol, csak nagy rajtad a nyomás".
2011. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ejha, mintha csak én írtam volna! Te melyik egyetemre jársz?

Én is csak akkor beszélek egyes emberekkel, ha nagyon muszáj. Nem hinném, hogy ez égbekiáltó hiba lenne, talán annyi az egész, hogy "kinőttük" azt a közeget, és akkor fogunk igazán kiteljesedni, ha a kezünkben lesz a diploma.

2011. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eltés vagyok, btk-n
2011. dec. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!