Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az egyetlen örömforrást az...

Az egyetlen örömforrást az életemben az evés jelenti?

Figyelt kérdés
sokat tanulok, itthon edzek,és nagyjából ennyi amire időm van. vannak barátaim,de velük csak úgy elvagyok. nincsen semmi amiben örömömet lelném az evésen kívül. a bmi-m benne van az egészségesben, de ez így nagyon nem jó. mit kéne tennem?
2011. dec. 5. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami hiányzik az életedből?
2011. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy inkább valaki.

Nekem is valaki kéne egy szerelem pontosabban.

2011. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát,nagyjából én is így vagyok vele. de ha szerelmes lennék, akkor a hullámvölgyekben megint ugyan ez lenne a probléma. meg a tanulásról is valószínűleg elvonná a figyelmemet,meg nem tudok vele mit csinálni ha nincs.
2011. dec. 5. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne büntesd magad ezzel, még akkor se, ha pillanatnyilag mélyponton vagy. Helyette találj ki egyéb tornagyakorlatokat vagy próbáld ki magad olyasmiben, amire eddig nem "vetemedtél". Képzeld el, milyen testalkattal szeretnél az eljövendő nagy ő-nek bemutatkozni, talán ez is ad egy motivációs erőt.
2011. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha a barátaiddal "csak úgy elvagy" az nem valami szerencsés. keress olyan barátokat akiket ha látsz már boldog vagy és imádsz velük lenni. :)(nekem ilyenek vannak:))
2011. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!