Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek gáz? Mit tudnék...

Szerintetek gáz? Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés
Cigány a vezeték nevem sajnos és nagyon zavar, annyira szégyenlem és kellemetlenül érzem magam ha valaki kimondja vagy ha kérdezik és válaszolnom kell.. Oké az apukám cigány, de nem vagyunk olyanok, jó módúak vagyunk, tisztességesek és becsületesek. És mellesleg nem is látszik rajtunk.. De mégis nem tudom, hogy tudnám ezt a kellemetlen érzést "elhagyni".. Nem azért szégyenlem, mert cigány vagyok és ez gáz lenne, hanem mert tudom, hogy milyen gonosz és rossz emberek vannak és azonnal általánosítanak.. :(
2011. dec. 3. 11:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szia, én 3 Oláh-t ismerek, soha nem kapcsoltam össze őket a romasággal, meg sem fordult a fejemben. Ha Kolompár vagy Rézmíves lenne, arról esetleg megfordulna a fejemben, de ez szerintem nem gáz egyáltalán.
2011. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
ne vegyétek fel a segélyt amiért a magyar emberek dolgoznak akkor talán nem fogunk baszogatni!! írd ki a hátadra h mi nem járunk segélyért
2012. jan. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

kedves utolsó megnyugtatásul, csak neked, csak most elárulom, hogy Semmilyen segélyt nem kapunk..

és ilyen alpári stílusba ne írj a kérdésem alá. köszi

2012. jan. 14. 15:20
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az előzőknek :)
2012. jan. 14. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!