Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék visszaszólni neki?

Hogy tudnék visszaszólni neki?

Figyelt kérdés
Olyan kis csendes lány vagyok, és a legjobb barátnőm mellett ülök órán. Feladatunk volt, ő nem figyelt oda, és több sósavat használt mint ami kellett volna. Mindenki suttogott, de én normál hangerőn mondtam neki, hogy "vigyázz! már elég lesz!". De elbambult, és akkor kicsit hangosabban megismételtem. Erre az előttem ülő kis hülye csaj beszólt, hoyg "hogy beszélsz már vele?! Nem vagy az anyja!" Azt csak mellesleg teszem hozzá, hogy ő mindenkivel ordibál, a barátnőjét pedig kutyának nézi, és ugráltatja. Már majdnem visszaszóltam neki, de végül nem mondtam semmit, mert én nem vagyok olyan. Ilyenkor hogy szóljak valami frappánsat vissza?
2009. máj. 12. 18:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok ilyen szitu kellett ahhoz, hogy mára már zsigerből kiosztogassak mindenkit, ha úgy látom jónak. :) Sőt sokszor játszok el magamban múltbeli helyzeteket, amikor ki kellett volna állnom magamért, csak mulya voltam hozzá. Te is rágd magadban ezt a szitut, aztán legközelebb majd amaz fog visítva visszamenekülni az odújába, ha visszaszólsz neki.
2009. máj. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!