Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék visszaszólni neki?

Hogy tudnék visszaszólni neki?

Figyelt kérdés
Olyan kis csendes lány vagyok, és a legjobb barátnőm mellett ülök órán. Feladatunk volt, ő nem figyelt oda, és több sósavat használt mint ami kellett volna. Mindenki suttogott, de én normál hangerőn mondtam neki, hogy "vigyázz! már elég lesz!". De elbambult, és akkor kicsit hangosabban megismételtem. Erre az előttem ülő kis hülye csaj beszólt, hoyg "hogy beszélsz már vele?! Nem vagy az anyja!" Azt csak mellesleg teszem hozzá, hogy ő mindenkivel ordibál, a barátnőjét pedig kutyának nézi, és ugráltatja. Már majdnem visszaszóltam neki, de végül nem mondtam semmit, mert én nem vagyok olyan. Ilyenkor hogy szóljak valami frappánsat vissza?
2009. máj. 12. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Én azt mondtam volna, hogy :

Arra van az előre és magam elé mutatok, vagy

Foglalkozz a saját dolgoddal, vagy

Közöd?, vagy

Pont te mondod, amikor úgy beszélsz az állítólagos barátnőddel, mintha a seggedből rángattad volna ki?

valami ilyesmiket.

2009. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát, ha tudják, hogy ilyen csendes vagy és utána meg visszaszólsz akkor azért támadnak majd le, hogy hogy kinyílt a csipád stb, de ha ígyis úgyis b*szogatnak 1 próbát megér és szerintem a Te lelkednek is jobb lesz, ha kiadod magadból :) Vagy kultúráltan megmondod Neki h már szóltál.. De szerintem el kéne kezdeni kicsit nagyobb szájúnak lenni, ha most nem is veszed hasznát sőt.. az életben meg majd késöbb jól jársz vele, hogy nem maradsz ien kis csendeske ;)

2009. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
ilyen*
2009. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Régi klasszikus a "nem telefon , ne szólj bele" és a " nézd meg légyszi, kint vagyok-e?" :) Még vannak, de most nem jut eszembe.

2009. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én próbálnék neki visszaszólni, mert már 10 éve (ovi óta sajna) b@szogat... annyira elegem van már belőle.
2009. máj. 12. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy csendes lány vagyok és 7 év alatt mióta suliba járok előszőr nem is olyan rég(pár hete) mondtam meg a magamét mert eldurrant az agyam. Én ilyen kor azt mondanám: "Nem nem vagyok az anyja, de te sem vagy az enyém. Amúgy meg mi közöd van ahhoz, hogy én hogy beszélek másokkal?"
2009. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Te sem vagy az én anyám!"


"Ha láttad volna mit csinál, te is szóltál volna neki."

2009. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
pl.: Pofa be! Azt ne nézzél te kis...vagy mit bámulsz mint a borjú az újkapura, jó hogy nem nyáladzol közben. Fogalakozzál magaddal, nincs jobb dolgod? Elég szomorú...Te sem vagy az én anyám, szóval ne szóljál be, mert engem kib@szottul nem érdekel, hogy mit gondolsz bármiről ami velem kapcsolatos. Téged meg ki kérdezett, ne nézzél!
2009. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan ugyanilyen helyzetben vagyok, én sem tudok egyből visszaszólni annak aki beszólt, mert semmi sem jut az eszembe, a gyomrom görcsbe rándul, és a végén kiközösítenek...már volt rá példa többször is de összebarátkoztam egy lánnyal, aki azt mondta, hogy a színtiszta véleményemet kell megmondanom, ami eszembe jut. Ne blokkoljon le az agyad, ha valaki beszól, légy erős, védd meg magad;)
2009. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ráöntöttem volna a sósavat... Najó, igazából mondhattad volna neki, hogy: "Te meg az én anyám nem vagy!". :D
2009. máj. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!