Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan alkalom 2 ember...

Van olyan alkalom 2 ember között, amikor azt hiszed gondolataiban olvasol, tudod az a közös 'rezgés', és amit ilyenkor hiszel, az valóban úgy van, vagy csak pillanatnyi illúzió?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy csak azt hiszed, hogy a másik is abban a tudatállapotban van mint te, és sokkal intenzívebben érzed át azokat az érzelmeket abban a pillanatban..( de aztán kiderülhet, hogy az csak neked volt olyan amilyen, a másiknak pedig nem...vagy a belső hang sosem hazudik, akkor, abban a pillanatban tényleg az volt az igazság amit a lelkünkkel éreztünk?)
2011. nov. 23. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

LSDvel volt ilyen, több emberrel is, és nem csak illúzió szintjén, hanem valódi gondolatolvasás.

kár, hogy már nem tudok szerezni belőle.


a Feldmár is kísérletezett ilyennel, csak ott egymás gyerekkori emlékeit mesélték el a véletlenszerűen összerendezett párok, ha jól emlékszem.

2011. nov. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, engem is pont ilyen dolgok foglalkoztatnak mostanában. Én sem tudom, hogy van-e ilyen vagy csak én képzelem be. Igazából az zavar még jobban, hogy sosem fogom megtudni szerintem, mert ő férfi én meg nő és vannak sajnos olyan pasik, akik el sem tudják képzelni, hogy nő és férfi között barátság is kialakulhat. Nekem szimpi lett elég hamar és úgy éreztem, hogy én is neki, szívesen beszélgettem vele, amit pont az általad is leírt "rezgés" indított szerintem be. Tudom, hogy félreértené a közeledést, ha megpróbálnék barátkozni vele, így inkább megpróbálom szándékosan távol tartani magam tőle, hiszen még ráadásul mint pasi nem is az esetem. Max, ha ő szeretne beszélgetni, akkor beszélünk, de ennyi.


Szóval szerintem van ilyen, de nem biztos, hogy mindig jó is, hogy van. Sőt hátulütője is van, ha pl. egy pasi érzi egy nőtől valamit, de az valójában semmit sem jelentene. Így mások szemében vagy a nőt hozza kellemetlen helyzetbe vagy magából csinál nagyképű embert.


Remélem érthető, amit le akartam írni. Elég káosz van ezzel kapcsolatban a fejemben és most is csak írtam, ami jött automatikusan.


ÉS nem szedtem be semmit, hogy az előzőekre kommentekre is! :))

2011. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
reagáljak (ez lemaradt az utolsó mondatomból)
2011. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!