Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretethiany? (Kérdésed túl...

Szeretethiany? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy minden este fiuval almodom,olyannal akit lehet nem is ismerek,es csak az almomban van,de ott egyutt jarunk.na a lenyeg h meg csak 1 pasim volt,de semmi komoly csak puszi.na es hogy mindenkire aki jol nez ki es latom az utcanvagy barhol,jolenne ha jarnek egy ilyen fiuval,mert akkor olelgetne meg szeretne meg minden es nagyonvagyom mar erre.tudom fiatal vagyok nemezzel kene torodnom stb,de egyszeruen alig tudok masra gondolni.a csaladom tokeletes imadom oket es ok is engem minden hulyesegem ellenere es itthon szeretet var,de szeretnem ha ezt nemcsak itthon kapnam meg.a suliba sokan utalnak(fiuk)merthogy nmevagyok kituno tanulo,meghogy idegesitem oket a jelenletemmel,stb beszolasok,es ettol ugyerzem,mintha taszitanam a fiukat.tudom h zavaros bocsika.:)
2011. nov. 23. 21:57
 1/4 A kérdező kommentje:
14L :d
2011. nov. 23. 21:59
 2/4 A kérdező kommentje:
mert a varos egyik legelitebb iskolajaba jarok,es ha nemvagy szin5os elitelnek :S
2011. nov. 23. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
lényegében nem értem mi benne a kérdés de teljesen természetes h erre vágysz. ráadásul jó mert aki így gondolkozik nem fogja megcsalni a későbbiekben a párját:D am írásod alapján szimpatikus vagy nem értem miért utálnak. a tanulmányi eredmény tök mind1 nem azon múlik ki milyen ember :)
2011. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ,aranyos vagy :D :)
2011. nov. 24. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!