Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ez ellen?

Melinda- kérdése:

Mit csináljak ez ellen?

Figyelt kérdés
A probléma ott kezdődöt hogy tavaly volt egy barátom akivel picit elszaladt a ló ő az a féle volt aki minden bajba belrángatott de most már elfeljtettem és javultam sokkal okosabb és tapasztaltabb vagyok. De a faluba olyan pletykák terjednek rolam hogy én állítólag én vagyok a falu kúrvája :/ Mostmár a suliban is vannak problémák..a fiúk nem akarnak leszálni rolam fogdosnak de így váratlanul már jelentettem osztályfőnöknek is szüleimnek is egyszer az eggyiket orba is vágtam de nem haggyák abba és azt hiszik hogy én ezt hagyom mit tegyek ez ellen?? amúgy nagyon nem izgat mit gondonak rólam az az ő bajuk magasról teszek rájuk de azért valamennyire mégis zavar mert a szüleim nem erre neveltek. amúgy a volt barátommal nem volt semmi dúrva csak csók :P
2011. nov. 17. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos, ahova én jártam általánosba ott rengeteg igazi kúrva volt. Az osztálytársnőim fele nem volt szűz már 7.ben és napi szinten szexeltek. Te hány éves vagy? Mert amíg kiskorúként nem szexelsz, és nem smárolsz le minden pasit akit meglátsz nem vagy kúrva. Az orrba vágás egyébként nem elég. Tépd ki a lábát és azzal verd el, mert addig újra fognak próbálkozni. Egyébként ha egy nő megengedi hogy egy férfi fogdossa, és nem tesz ellene semmit, akkor kúrva. Szerintem tanulj meg valami önvédelmi sportot (pl karate)
2011. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát 13 vagyok most és csak 3-4 szer volt csók a volt barátommal.. amúgy tanulok karatét de még cska nem rég kezdtem de az a gond hogy anyuék sem engedik nagyon mivel hogy nem lenne idő akkor a tanulásra :( ezért ez rossz is pedig szeretnék járni..
2011. nov. 19. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A lényeg, hogyha bármidet megfogdossák, ne hagyd őket! :D
2011. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi történt azóta?
2011. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jujj próbáltam védekezni de nem mentem jol ugyan is jol tökön rugtam az eggyik fiut egyszer és bedurvult ugymond és szó szerint nekem jött egy percre ugy megijedtem :O
2011. dec. 11. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor mondd meg neki hogy szánalmas hogy egy lánnyal verekszik :D


de amúgy jól tetted,én is tökön rugom,ha valaki cseszeget,bár picit erősebben kellett volna xd :D

2011. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19:41


"Egyébként ha egy nő megengedi hogy egy férfi fogdossa, és nem tesz ellene semmit, akkor kúrva."


Aki azon az állásponton van, az primitív barom.

(Az általad említett nő pedig nem k*rva.)


19:49


Erről beszéltem eddig is, hogy sok olyan fiú van, akik ellenállnak a tökön rúgásnak, és megverik a lányt. (Én is ezt tenném, ha tökön rúgna valaki.)

2012. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen...sok olyan lány osztálytársam van aki hagyja hogy fogdossák és csak visítozik meg röhög mint egy ribanc..ha hozzám nyulnak mostanság az öklömet használom és jobban beválik :) kicsit fáj de egy két használat után már nem..engem mindig idegesített ha egy fiú fogdos mindig pofon vágtam meg vertem de nem sokat hatott..az igazgatóhoz is mentem egy jó párszor..akkor sem értettek a dologból
2012. júl. 22. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!