Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyennek kell lenni ahhoz...

Milyennek kell lenni ahhoz hogy szeressenek?

Figyelt kérdés
Én nem tudom elképzelni hogy valaki (pasi) szeressen. Nem érzem magam sem külsőleg olyannak, hogy bárki figyelmét felkeltsem, sem belsőleg. Sokkal szebb, "dögösebb" lányok vannak, belsőleg meg semmi extra nem vagyok. Látom ahogy utazom, hogy rengeteg szerelmespár van, nem értem hogy ők hogy találtak egymásra? Nekem már sok mindenki tetszett, de én nekik soha. Szerintem semmi jó nincs bennem ami miatt érdemes lennék arra hogy bárki felfigyeljen rám. Hogyan változtassak?
2011. nov. 14. 18:41
 1/9 anonim válasza:
Privátba küldj légyszi képet, talán úgy könnyebb elmondani mi lehet.
2011. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szerintem az első, amit tenned kell, hogy fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Próbálj jóindulatúan hozzáállni a dolgokhoz és ne akarj mindenáron párt találni, majd akkor találod meg őt, amikor nem is gondolod. Tudod azt mondja a mondás és nem véletlenül, hogy megtalálja a zsák a foltját.

Te is meg fogod találni, de szeresd magad. Nem lehet mindenki szép és szuper okos. Attól még lehetsz értékes ember, ha becsületesen dolgozol, tiszteled a másikat, a családodat, ezek a fontos dolgok.

2011. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha te úgy állsz magadhoz, hogy "nem vagy méltó a szerelemre", akkor tényleg nem is fognak szeretni. A szerelem nem valami átlagfelettiek kiváltsága, a buta, az egyszerű, a szép, a csúnya, egyaránt érdemes a szerelemre. A lényeg, hogy olyan valakit találja, aki észreveszi benned azt, amit más nem és vice versa. Tőled telhetően legyél ápolt, csinos, kedves, nyitott, és előbb-utóbb találkozol valakivel, akinek felkelted a figyelmét.
2011. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz privibe képet :) ha akarod beszélgethetünk is, hátha felkeltjük egymás figyelmét :)
2011. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is így érzem, hogy nem vagyok semmilyen téren különleges és hogy nem lesz senkim. Amikor meg boldog szerelmes párokat látok, akkor meg az irigység kap el.

21/F

2011. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megértelek. Ezzel én is így vagyok.
2011. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is küldhetsz képet... hogyan változtass? igazából csak add magad, mindenkiben van valami ami megfog majd legalább egyszer valakit, csak próbálkozni kell

am rám is írhatsz nyugodtan ha gondolod, szívesen beszélgetek

2011. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Walk With Me ***** válasza:
Én is kérnék egy képet. Sokan nincsenek tisztában a külső adottságaikkal. A többit megértem, én is irigykedek mikor látok egy szerelmes párt, dehát valahol biztos vár rám valaki. :)
2011. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Küldj képet, légyszi :P
2012. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!