Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet tenni, hogy ne...

Mit lehet tenni, hogy ne jöjjek olyan könnyen zavarba?

Figyelt kérdés
Bármilyen esetben, ha középpontba kerülök, vagy valaki olyat mond, akkor azonnal zavarba jövök, vörös leszek, és remegek. Ugyanez a helyzet például vizsgákon is, vagy ha a fiú, aki tetszik a közelemben van. Mit lehetne tenni? Már gondoltam, hogy vennék valami gyógynövényes nyugtatót.
2009. máj. 9. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hasonló problémáim, de idővel elmultak. És még azzal aki tetszik úgy tudok beszélgetni, mint bárki mással. De azért van egy pár kivétles eset ;)
2009. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem sok mindent lehet tenni. Próbálj meg inkább hozzászokni a dolgokhoz, tapasztald ki a pirulós helyzeteket! Például mondj fel egy verset a legjobb barátnődnek és próbálj meg közben nem feszengeni. Ez segíthet, de szerintem is idővel enyhül a problémád.
2009. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy időben eldöntöttem, hogy begyakorolom, hogy ne jöjjek zavarba (kb. 14 éves korom körül). Úgyhogy direkt vállaltam a kellemetlen helyzeteket, elképzeltem előre, mit is fogok tenni, belenéztem mélyen az emberek szemébe, és koncentráltam, hogy én vagyok az erősebb lelkileg. Bejött.
2009. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is nemrég ebben "szenvedtem". Azóta a pirulós helyzetekben megpróbálok nem idétlenül vigyorogni, csak picit felhúzom a szám sarkát és lassan megdöntöm a fejem (olyan szexin tudod :D) A másik szemébe nézek és nyugodt maradok. Sztem próbáld ki :D nekem bejött
2009. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne akarj megfelelni !!!!
2009. máj. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!