Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hirtelen haragú lennék?

Hirtelen haragú lennék?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon nyugodt embernek mondom magam, sőt kicsi az önbizalmam sokszor lenézem magam a többiekhez képest, sok mindent elnézek. De ha valaki sokat piszkál, vagy rossz vagyok akkor nagyon be tudok fordulni magamba és olyankor elég egy rossz szó és puff eldurran az agyam olyanokat teszek és csinálok amit nem lenne szabad aztán ez tart úgy 2 percig és lenyugszok és hirtelen jön a bocsánatáradat meg hülyének nézem magam. Erre valami gyógyszer kellene (nyugtató mondjuk) hogyan tudnék változtatni a viselkedésemen?
2011. nov. 8. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Önkontroll! Mai világban sokszor kerülünk olyan helyzetbe, hogy robbanni tudnánk. Nem tesszük, fékezzük magunkat. Igaz hosszú távon az egészségünk is rá mehet, ezért kell némi önkontroll. Azt írod, hogy alapból nem vagy ideges természetű, akkor miért szednél gyógyszert. Vagy csak abban a két percben vennéd be gyorsan?:)) Ha hirtelen vagy, arra nincs gyógyszer. Próbálj ne észrevenni, illetve meghallani dolgokat.
2011. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elöször magadban képzeld el hogy mit szólsz be majd elképzeled a reakciót is :)

Elöbb mindig vegyél egy nagy levegőt és ne szólj semmit!!!

2011. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer a legrosszabb. Semmit nem old meg, viszont rá lehet szokni. Mérlegeld, hogy mennyire lényeges dologról van szó. Ha nem nagyon, nem érdemes magad fárasztanod vele. Biztos lobbanékony ember vagy, idővel megtanulja az ember, mire érdemes robbanni.
2011. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Veruscsajszy válasza:

Ugyanilyen voltam még 1 éve! Most meg nyugodt vok mindig és megmondom az őszintét mostmár nem néz hülyének senki! :D

Ne stresszelj! Az ilyesmi lobogjon el a füled mellett! És én még nem is nyugtatózhatok! Menj tovább ha valaki beszól! Én saját magamat 1 hónap alatt kicseréltem ezzel a módszerrel magamat! :D


12L

2011. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!