Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem van a baj? 8 ( (

Velem van a baj? 8 ( (

Figyelt kérdés
Mindenki megváltozott a környezetemben. A lányok kvák a lettek a fiúk meg divatmajmok..oké,hogy eleve vannak ilyenek,de pont azok változtak rossz irányba,akikről nem gondoltam volna... Velem van a baj? Két éve még tök normális volt mindenki. 16/l
2011. okt. 27. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Körülöttem ugyan ez van. Az osztálytársaim jó fele búza lesz pár év múlva, meg úgy öltöznek, hogy én kérek elnézést. Ez lett a divat, ezért kell kivételnek lenni. Gondolom emiatt is van 29 éves barátnőm. (19 vagyok.)
2011. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is ez van, egyre több lesz az ostoba tucatember. nem veled van a baj, csak te szívod meg. mindenki ettől fél hogy egyedül marad ezért inkább beáll a sorba. szánalmas.
2011. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A divatmajmokat ne külső alapján mondd. Én is hordok neonzöld cipőfűzőjű cipőt, fehér kabátot, neonkék pulóvert, a hajamat is igyekszem úgy csinálni, hogy tetsszen legalább nekem. Egyszóval aki ismeretlenül rámnék, az nem azt látja, amit én magam, vagy a közeli barátaim. A legtöbb ember nem olyan, amiylenre te gondolsz. Csak nem álltok annyira közel egymáshoz, hoz ezt kimutassa.
2011. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

# 3

Az általad felsorolt ruhákról megvan a véleményem.

Én meg terepnadrágban és bomberben járok pár millis (gyárilag) szőke hajjal, emiatt skinhead-nek néznek. Nem vagyok az, de engem sem érdekel, ha annak néznek, csak b__inak ne nézzenek.

2011. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem! Általában próbálom megismerni őket..csak nagyot koppanok..
2011. okt. 28. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:

# 3/5


mindegy milyen különlegesnek hiszed magad ha a divatot követed. kb 1% lehet az akinek véletlenül pont az az ízlése mint az aktuális divat és vannak értelmes gondolatai is


# 4/5


igen ez már kevésbé divatos

2011. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!