Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen levert ok...

Miért vagyok ilyen levert ok nélkül?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig rossz kedvem van, alig tudok örülni a jó dolgoknak. Állandóan levert vagyok. Egyetemista vagyok, szeretem a sulit, mégis mindig amikor vasárnap este vissza kell jönnöm az albiba világvége hangulatom van. Már vasárnap a pénteket várom, hogy mehessek haza, mások pl van hogy hónapokig nem mennek haza, én megbolondulnék, ha csak egy hétvégét is ki kéne hagynom. Úgy gondolom ez ennyi idős korban már nem normális. A másik, hogy nagyon érzelgős lettem (mondjuk az voltam mindig is, csak most jobban). Megnéztem pl ezt a videót [link] és utána úgy bőgtem, mintha vmi rosszt hírt kaptam volna, valami közeli hozzátartozómról. Szeretnék változtatni, de nem tudok. Alig várom már, hogy őszi szünet legyen, és otthon lehessek egy egész hétig.
2011. okt. 16. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy összegyűlt sok-sok kisebb gond, és azok hatással vannak rád, vagy tudat alatt vagy valami miatt rosszkedvű. Csinálj valami olyat, amitől jó kedved lesz, nevetsz, vagy foglald le magad, tereld el a figyelmed. Például főzz, nézz filmeket, vagy beszélgess a barátaiddal :)

Sok sikert!

2011. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Abban igazad van hogy sok rossz összegyűlt mostanában, csak ha visszagondolok akkor se volt sokkal jobb a helyzet amikor nem volt ennyi gondom. Próbálom magam lekötni, sajnos egyedül, mert barátaim nem nagyon vannak :S És éppen ezért marad a film, olvasás, sorozatok és persze mellette tanulás suli, csak ezek mellett meg úgy érzem begyöpesedem :( Kimozdulni lenne jó csak nincs kivel :( Próbálok barátkozni, suliban el is tudom kivel ütni az időm két előadás között, de olyan igaz barátaim nincsenek, akikkel pl elmehetnék sétálni, vagy összeülni beszélgetni, együtt sütögetni stb.
2011. okt. 16. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
rOkonaiddal mi a helyzet?régi barátaid?Jelentkezhetnél egy tanfolyamra.
2011. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, nem akarok mellé tanfolyamot :) Barátok, mint írtam nincsenek, kicsi a család, velem egyidős a családban nem nagyon van. Persze anyummal jól kijövök, de néha kiidegeljük egymást (ez sztem normális ebben a korban :D). Nincsen testvérem, néha elgondolkozom milyen jó lenne ha lenne :))
2011. okt. 16. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Mióta jársz egyetemre? Nekem is ilyen volt az első pár hónap, de utánna beleszoktam.

Persze azóta is hazajárok minden héten nem is közelre de már nem várom a pénteket úgy mint az elején.

2011. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
másodéves vagyok, szóval nem foghatom arra, hogy még új a helyzet stb :S Ugyanúgy hazaakarok menni most is, mint tavaly ilyenkor.
2011. okt. 17. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!