Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 12-13 évesek! Ti honnan/...

12-13 évesek! Ti honnan/ hogyan juttok pénzhez? (kivéve zsebp)

Figyelt kérdés
Tavaszi,Nyári,Őszi,Téli munkára gondolok... mit csináltok,hogy pénzhez jussatok?? Otthoni munkát ne említsetek,mert itthon nálunk nincs arra lehetőség,hogy pénzt kapjunk... Fontos lenne!!
2011. okt. 14. 14:27
1 2
 11/20 M@x ***** válasza:

12 vagyok, de miért?

Esetleg ismerjük egymást??? :D

2011. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

pappírgyűjtés,vas meg egyéb fémek gyüjtése és leadni a méh telepen,szórólapozás,esetleg ha akörnyéken vannak olyanok akiknek van farmja vagy tartanak teheneket,lovakat,bárányokat oda is tudtok menni lapátolni vagy legelőre legeltetni...

12-13 évesen miért ennyire fontos a pénz?Nekem csak 17 éves koromban kellett a lóvé és akkor is csak bulikra piákra és nőkre,addig takarékos voltam...

2011. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Apám 200Ft-ért veszi a cigarettát Ukrajnából. Feketén.

Megvessz 100.000 darabot az 20 millió Ft Eladja 52 millióért Ft ért . Benne van a maffiában. Így nekem is lesz pénzem. A vámosoknak fizetni kell fél milliót, hogy átengedjék a kamionokat teli cigarettával. Így van pénzünk. Anya nagy vasúti főnök.


Üdv:

2011. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Üdv: Jobbikosak.
2011. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.

# 13/14 Időpont ma 19:10

ez vagy fals vagy nem ...ha nem akkor csak annyit üzenek hogy ilyeneket még véletlenül se mondjál el senkinek sem!!!Ezen csak egyszer buknak de akkor nagyon nagyot és akkor sok mindenki börtönbe fog csücsülni,legyél óvatosabb!!!Feleslegesen ne szórj információt!!!

2011. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Azt se tudjátok ki vagyok.
2011. nov. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Tényleg? Akkor szólok a góréknak hogy többet kelljen ellenőrizni a határ őrőket mert korruptak!!!És ezáltal ugrani fog nem csak anyuci,apuci pénze de még a szabadságuk is és e mellet neked sem lesz semmid és senkid!Jó lesz ez így???Elégedett leszel olyankor mikor ez megfog történni?
2011. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gagyi kérdés mivel 12-13 az -1 úgy hogy -1 évesen nincs munka! Erre rá lehetne jönni :O
2012. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 M@x ***** válasza:

Nem esett le hogy: "Üdv.: Jobbikosok"

Jó kis poén :DDD

Egyébiránt...

Most állítólag ilyen 20 éve nem látott hó lesz, teháááááát... mindenki tudja a dolgát! :D

Szerintem mondjuk ezt úgy értették hogy 20 éve még láttak havat! :D

2012. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

nemsokkára mehettek lapátolni a pénzetekért :)

Mármint havat :)

2012. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!