Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretek gonoszkodni másokkal....

Szeretek gonoszkodni másokkal. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szeretek kellemetlen helyzetbe hozni másokat, mert élvezem, ha nekik rossz. Persze nem vetem el a sulykot, de kisebb csínyeket követek el ellenük. Pl. ma feltettem egy -szerintem- poénos képet egy barátnőmről egy közösségi oldalra, aminek ő nem nagyon örült. (Le volt öntve rajta a nadrágja innivalóval.) Mélységesen megsértődött, és ahelyett, hogy komoly hangnemmel bocsánatot kértem volna tőle, viccesen tettem ezt, s folytattam a dolgot, egy kis álcázott kötekedéssel. Valamiért mindig úgy érzem, hogy ha túl nagy a nyugalom és a béke körülöttem, akkor nekem kell csinálnom valamit, ami kiönti a vizet a medréből. Miért van ez ? Továbbá a barátomnak is szeretem kicsit húzni az agyát és előfordult már, hogy vele is elkövettem egy-két ilyet, amitől kiakadt és veszekedtünk. Valamiért élveztem, hogy veszekszünk, de aztán kibékültünk. Persze hibás is voltam akkor valamiért, de inkább hisztit csaptam minthogy elsimítsuk közösen a dolgot. Továbbá szeretek megsértődni pitiáner dolgokon, csakhogy bűntudata legyen a másiknak és ilyenkor magam is elhiszem, hogy tényleg meg vagyok sértve és elsírom magam. Bár valahol tényleg rosszul esik, csak kicsit rájátszom.. talán természetemből adódóan, de semmiféleképpen sem szándékosan. Csak túlzásba esem. Nem tudom miért van ez. Köszi előre is a RENDES válaszokat. 17/L
2011. okt. 2. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
mert gonosz vagy ....
2011. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

nyugii én is ezt csinálom! xD

És szerintem nem gonoszság csak szimplán utálod(juk) a nyugalmat..

2011. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs,de nem. Egy szerűen gonoszok vagytok.
2011. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Heheheheh nő a seregem,gyarapszik,leigázzuk a fentieket.


Ördög/800000000

2011. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Szívből kívánom neked, hogy a pasi akibe halálosan szerelmes vagy, lefényképezzen téged ahogy széttárod a lábaidat, kikandikál a szőrös ánuszod, és azt a képet töltse fel a Napixarra! A linket meg küldje szét az egész városnak!
2011. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jajjj, csak vigyázz, nehogy egy szép napon rólad kerüljenek fel kínos fényképek ;) nyugi...csak annyit mondok neked : karma :)
2011. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy túl sok ilyen ember van mint te. És még több nő.
2011. okt. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!