Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy utálhatnék meg valakit,...

Hogy utálhatnék meg valakit, akit most szeretek?

Figyelt kérdés
Az egyik családtagomról van szó. Annyira qrvára elegem van már belőle!!! De az a baj hogy attól meg még szeretem! (nem barátom vagy ilyesmi, egy családtag) Valahogy megutálhatnám hogy ne kelljen vele törődnöm többet???
2011. szept. 7. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
De hogy szereted ha eleged van belőle? Nekem ez kicsit paradox.
2011. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet, de így van. Hogyne szeretném mikor a családtagom, ismerem születésemtől kezdve, nevelt, stb.?? És egyébként meg nagyon jól kijövünk, csak néha már annyira elegem van belőle! Olyan tehetetlen, akit mindig félteni kell és ezt nagyon utálom. Utálok félteni bárkit is. És inkább megutálnám. De nem ez a lényeg, hanem hogy hogy lehet? Jah és tippelgetni sem kell hogy melyik családtagom, úgyse válaszolok olyanra és nem fogom megmondani.
2011. szept. 7. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem akarod te őt megutálni! Sőt! nagyon is szereted és félted! Ne félj ettől az érzéstől! Néha nehéz törődni valakivel, akivel sok a gond, de én azt hiszem, nagy szüksége van rád. Ne hagyd magára. Hidd el, ha most "megutálod", elfordulsz tőle, később bánni fogod... és lehet, már késő lesz...
2011. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tényleg szeretem, és most így belegondolva fájna, ha ezt tenném vele, de ha nem szeretném, akkor már nem fájna, nem? Nagyon féltem, igen, még akkor is ha egy kicsit megfázik, vagy fáj a feje, de nagyon rossz érzés! Még én betegedek bele az ő bajaiba. És még rosszabb, mert csak én vagyok mellette, és így sosem tudhatom biztonságban, mert (sajnos) én sem vagyok mindenható, nem tudok mindenben segíteni, főleg meg hogy délelőtt iskolába vagyok.


Mondjuk azt hiszem, teljesen úgysem tudnám megutálni. És az a baj, amit mondasz, hogy lehet hogy mikor rájönnék, milyen hülye vagyok, már... áhh ilyet le se akarok írni, erre gondolni se akarok. Valószínűleg mennék utána.

2011. szept. 7. 21:34
 5/8 A kérdező kommentje:
*iskolában vagyok
2011. szept. 7. 21:35
 6/8 A kérdező kommentje:
tényleg, amúgy az is elég lenne, ha nem félteném ennyire betegesen. csak hát, nekem nincs is másom, nem is szeretek más embert, csak őt, a többiek nem számítanak. és engem is csak ő szeret, más nem.
2011. szept. 7. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
... ő pedig valószínűleg ugyanígy félt téged... Hidd el, érted vigyázni fog magára, hiszen, ha baja esik, mi lesz veled? Ő meg emiatt aggódik. Nem fogja baj érni, ne félj. Próbálj néha kicsit lazítani, mert a végén ebbe betegedsz bele... Mindkettőtöknek nagy a szeretetigénye, és most még ott vagytok egymásnak, de előbb-utóbb neked lesz valakid (párod). Az még ennél is nehezebb helyzet lesz... De az életnek ez a rendje. Mondd el neki, ha tudod, hogy mennyire fontos neked, és mennyire szereted, hogy ott leszel, ha szüksége lesz rád. Ettől megnyugszik majd, és te is. Élned kell a saját életed is, ő sem akarja, hogy ne tedd. Legyen mindig időtök egymásra, és saját magatokra is. Remélem, hamarosan minden rendbejön nálatok..!
2011. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ és a biztatást. egyébként nem hiszem hogy lesz valakim mert a lehető legkevesebb embert akarom szeretni mert nem szeretem ezt az érzést, de mindegy, ez nem ide tartozik.
2011. szept. 8. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!