Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Írnátok jó idézeteket a...

Írnátok jó idézeteket a változásról?

Figyelt kérdés
Jó idézetek arról, hogy valakinek változás törtét az életében? És hogy új lehetőségek nyílnak fel előtte, de ehhez áldozatokat is kellett hoznia..
2011. szept. 11. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
"Az élet halad egyik pillanatról a másikig. Az egyik percnek el kell múlnia, hogy a másik maradéktalanul kibontakozhassék. Az élet sohasem mozdulatlanság, nem feltartóztatható és konzerválható. Az élet szépsége, boldogsága és értelme a változás." /Peter Lauster/
2011. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Bocsánat az offért. Ez nem idézet lesz. Nem ismerem a helyzetet. Ha te magad szeretnél változni, bátorságot és erőt kívánok. De ha mondjuk egy barátság megszakítása árán szeretnél változni azt ne tedd. Elmondom miért. Én egy ilyen helyzetben vagyok. Van egy emberséges ember barátnőm, aki még azt sem hiszi el magáról hogy emberséges. Engem negatív gondolkodónak hisz, mert sokat panaszkodtam. Nem vagyok negatív gondolkodó. Én meglátom az élet apró csodáit, csak nem tudom megosztani vele mint egy baráttal a sok közül. Nekem csak arra van szükségem a pozitív gondolkodáshoz, hogy higgyenek bennem és hogy érezzem szükségük van a segítségemre. Remélem sikerül neki is és mindenkinek elmagyaráznom mindent, akivel elrontottam a kapcsolatomat. Köszönöm, hogy meghallgattál. S reménykedem. Szeretettel:mejutka/happyhope
2011. szept. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!