Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem így magam?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim a suliban, és soha nem is voltak. Bár van 1-2 ismerősöm akikkel barátkozhatnék, de nekik is megvan a saját baráti körük ezért nem igazán tudok velük beszélgetni a suliban. (Am facebokoon meg hasonlókon próbálkozok, és a sulin kívül is van jónéhány ismerősöm akikkel jóba vagyok) NEM kérek tanácsokat a barátkozással kapcsolatban!!!! Ugyanis ehhez már hozzászoktam, és többnyire nagyon is jól érzem magam a suliban így is, szinte egész nap tudok röhögni a többiek viccein és nagyon jó kedvem van. A tanulást is jó kedvvel csinálom mert már tudom hogy mi szeretnék lenni és emiatt nagyon lelkes vagyok. A baj csak az, hogy néha mégis magamba zuhanok, mint például ma is. Ilyenkor rájövök, hogy tulajdonképpen semmilyen társasági életem nincs a suliban, az osztálytársam meg olyan népszerű. ezt el tudtam fogadni, de hogy van az hogy néha nagyon rosszkedvű leszek emiatt, ha máskor viszont nem? Mit tegyek, hogy ezeket a hangulatváltozásokat elkerüljem?

16/L


2011. szept. 9. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van...
2011. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igyekezz nem egyedül lenni.

Egyedül mindenkire rájönnek ilyen epizódok ekkor-akkor.

De ha nem vagy egyedül akkor nem érsz rá töprengeni rajta, ami ugyanis csak erősíti a rossz érzést...

2011. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szabcs1ka válasza:
Szia! Én azt mondom Próbálj meg minél több Kapcsolatot kialakítani a Sulidban vagy akárhol, mert ha az embernek vannak barátai akikkel elhülyéskedhet, akikkel elvan akkor szinte soha nem kerül ilyenre alkalom hogy magába zuhanjon... ;)
2011. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de már leírtam a helyzetemet.... :(
2011. szept. 11. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Erősíts meg vagy cáfolj abban hogy akkor zuhansz magadba, mikor egyedül vagy. Nem a suliban, hanem pl otthon a szobádban.


Mert erre írtam, hogy mindenki magába zuhan előbb-utóbb ha egyedül van. Voltaképp törvényszerű. Tehát vagy a fájdalommal barátkozol meg, vagy az emberekkel :)

(Csakúgy hozzáteszem, mindkettő járható út :) )

2011. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A suliban volt. És akkor tudtam meg hogy az 1ik népszerű osztálytársamnak új pasija van (már a sokadik), nekem pedig még 1 sem volt :( Pedig az ismerőseim közül sokan mondják hogy jól nézek ki, ő meg külsőleg olyan semmilyen.
2011. szept. 11. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!